Synod warszawski

Re: Synod warszawski

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 11 lut 2022, 15:45

Jan Zamoyski napisał(a):Każdy chyba w mikronacjach ma rodzeństwo, myślę że Stefano Agostini to konto jego brata.

Czyjego brata, Szanowny Panie?
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Synod warszawski

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 11 lut 2022, 15:53

No, chyba Infanta Catalana.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Synod warszawski

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 11 lut 2022, 15:59

Jan Zamoyski napisał(a):No, chyba Infanta Catalana.

Jego bratem (realnym) jest Józef Wilhelm Potocki, jeśli nie liczyć podwójnej tożsamości.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Synod warszawski

Postprzez Miguel de Catalan » 11 lut 2022, 16:13

Panie zamojski Pan to jesteś kurwa ciekawym człowiekiem. Bo krytykujesz klonerów, a samemu nim jesteś, byłeś. Więc się zastanów człowieku co ty gadasz. Bo ciągle tworzysz ze swych wypowiedzi sprzeczności.
Poza tym, czemu ciągle teraz atakują mnie. A to dlatego, że mój brat nie miał konta w Rotrii, więc nie można go zaatakować. Nikt nie przejmuje się tym faktem i śledztwo to dotyczy mnie. Od razu szum medialny i wieści, że to ja klonerem. Kiedy ja tylko nieaktywne konto jakiegoś gościa co kilka postów napisał i odszedł i miał konto nieaktywne, więc nawet samemu nie mógł się na nie zalogować; to ja zmieniłem mu hasło, aktywowałem konto i dałem aby było do narracji. Od razu sprostuję, że nie był żadnym biskupem, a jedynie nominowanym prezbiterem. Poza tym o ile mnie wiadomo, to nie pisał on na forum RON z nikim wiadomosci prywatnych, a chyba, gdzieś taka rzecz się pojawiła.
Po raz kolejny tłumacząc powtarzam, że nie miałem za wiele wspólnego z tym projektem poza pewną pomocą. Dlatego wypraszam sobie oskarżanie mnie o kloning. De facto nawet nie ma za bardzo co mówić o kloningu albowiem Józef Potocki przestał udzielać się jako Józef i będąc nową postacią po prostu miał nową tożsamość. Nie ujawnił tego, jego sprawa, nie moja ja za to nie odpowiadam i mam dosyć tych oszczerstw pomówień, domysłów. Bo ile będę musiał się jeszcze tłumaczyć. Koniec tematu.
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Re: Synod warszawski

Postprzez Sebastian von Tauer » 11 lut 2022, 16:40

Panie Miguel - proszę nie przeklinać w przestrzeni publicznej. Przypominam, że na naszym forum obowiązuje nie tylko nasze prawo, ale i prawo polskie, a wulgaryzmami łamie pan oba.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Synod warszawski

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 11 lut 2022, 17:02

Miguel de Catalan napisał(a):Panie zamojski Pan to jesteś kurwa ciekawym człowiekiem. Bo krytykujesz klonerów, a samemu nim jesteś, byłeś. Więc się zastanów człowieku co ty gadasz. Bo ciągle tworzysz ze swych wypowiedzi sprzeczności.
Poza tym, czemu ciągle teraz atakują mnie. A to dlatego, że mój brat nie miał konta w Rotrii, więc nie można go zaatakować. Nikt nie przejmuje się tym faktem i śledztwo to dotyczy mnie. Od razu szum medialny i wieści, że to ja klonerem. Kiedy ja tylko nieaktywne konto jakiegoś gościa co kilka postów napisał i odszedł i miał konto nieaktywne, więc nawet samemu nie mógł się na nie zalogować; to ja zmieniłem mu hasło, aktywowałem konto i dałem aby było do narracji. Od razu sprostuję, że nie był żadnym biskupem, a jedynie nominowanym prezbiterem. Poza tym o ile mnie wiadomo, to nie pisał on na forum RON z nikim wiadomosci prywatnych, a chyba, gdzieś taka rzecz się pojawiła.
Po raz kolejny tłumacząc powtarzam, że nie miałem za wiele wspólnego z tym projektem poza pewną pomocą. Dlatego wypraszam sobie oskarżanie mnie o kloning. De facto nawet nie ma za bardzo co mówić o kloningu albowiem Józef Potocki przestał udzielać się jako Józef i będąc nową postacią po prostu miał nową tożsamość. Nie ujawnił tego, jego sprawa, nie moja ja za to nie odpowiadam i mam dosyć tych oszczerstw pomówień, domysłów. Bo ile będę musiał się jeszcze tłumaczyć. Koniec tematu.


Powiedz nam Kolego wreszcie coś na temat Twojego klona Agostini. Jakoś niechętnie poruszasz ten temat.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Synod warszawski

Postprzez Stanisław Wieniawa » 11 lut 2022, 17:06

Jan Zamoyski napisał(a):Każdy chyba w mikronacjach ma rodzeństwo, myślę że Stefano Agostini to konto jego brata.


E, nie. Ja jestem jedynakiem.



Chłop
Chłop
 
Posty: 160
Dołączył(a): 04 mar 2020, 14:11
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 70516898
Wykształcenie: doktor neksjalizmu

Re: Synod warszawski

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 11 lut 2022, 17:19

Ja zaś mam brata, ale nie uczestniczy w mikronacjach.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Synod warszawski

Postprzez Stanisław Dmowski » 13 lut 2022, 11:56

Ten triumfalizm z jakim wypowiadają się rotryjscy hierarchowie o tym, że ujęli sprawcę kloningu jest doprawdy zabawny. To nie efekt szeroko zakrojonej akcji a czysty przypadek sprawił, że po roku obecności tych ludzi ktoś w ogóle wpadł na trop przestępstwa. Kandydat Oviedo się nie podobał, więc szukano na niego haków i po kilku dniach wymęczono w końcu jakiś argument mocniejszego kalibru. Dlaczego dopiero teraz? To jest ciekawe pytanie.

Dla mnie to nie jest żaden powód do dumy, ale do hańby, że wszystkie trzy państwa - Rotria, Skarland i Rzeczypospolita trzymały na swoich terytoriach taką radosną trzódkę i pomimo plotek, które krążyły już od dłuższego czasu nie zadały sobie trudu, by sprawdzić, czy mamy do czynienia z kilkoma osobami czy jedną/dwoma, którym się nudzi. Te dwa ostatnie państwa właściwie na tej aktywności osób oskarżonych bazowały, więc o czym my tu mówimy... Być może to celowa pobłażliwość a być może po prostu niedojractwo administracji. Gdyby nie przyznanie się delikwenta to nikt by nawet nie odkrył tego, że ta nieszczęsna dwójka okradła kogoś z konta.

Z perspektywy tworzonej wspólnoty to wszystko jest bardzo przygnębiające. Daliśmy się wszyscy przekonać do rewolty na rzecz oszusta, który oszukał nas wszystkich co do siebie i co do swej tożsamości. Prawdziwy Oviedo w tej chwili nie ma możliwości nawet korzystać z konta, zastąpiła go marna kopia, która doczłapała się do tytułów i była bliska objęcia rotryjskiego tronu. Nie zmienia to jednak faktu, że wina po drugiej stronie też nastąpiła a my walczyliśmy nie tylko o ludzi, ale o pewne pryncypia, na których powinna być budowana zdrowa społeczność. Banowanie ludzi to praktyka rodem z najbardziej zapuszczonych państw nordackich, majstrowanie przy panelu podobnie. Nikt tam po drugiej stronie o tym nie myśli, do komisji żadnej nie dojdzie, bo i po co? Wielka szkoda, bo ta sytuacja mogłaby być wielką okazją do ułożenia na nowo stosunków wewnątrzpaństwowych, ułożenia tych relacji na dobrym fundamencie, by już więcej nie było kłótni o panel, by wszyscy zasłużeni Rotryjczycy mogli partycypować w administracji a jednocześnie wspólnie ponosić koszty jej utrzymania zamiast wisieć na łasce jednej osoby, która może bez konsekwencji odchodzić i wracać, dodajmy że bez słowa na forum dla szerszej społeczności, bo referaty prywatne pewnie jakieś są. Warto, by strona rotryjska o tym pomyślała, bo jest wielka szansa na zgodę, której zmarnować się nie powinno.

Ja ze swej strony mogę zadeklarować wsparcie dla takich rozmów, ale i wsparcie, jeśli moi tutaj przyjaciele postanowią budować swoje lokalne kościółki. Tzw. MChW wobec tych wszystkich wydarzeń na razie trzeba zarzucić.



Gość zagraniczny
 
Posty: 18
Dołączył(a): 02 mar 2020, 12:05

Re: Synod warszawski

Postprzez Stanisław Wieniawa » 14 lut 2022, 14:07

Podpisuję się pod tymi słowami.



Chłop
Chłop
 
Posty: 160
Dołączył(a): 04 mar 2020, 14:11
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 70516898
Wykształcenie: doktor neksjalizmu

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Warszawa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości