Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Pałac Prymasowski im. Patrona Kościoła Ottona Kenta

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Santiago Vilarte » 06 lut 2022, 21:57

Pytanie z pozycji obserwatora:
ale jakiś powód odebrania mu uprawnień admina w tym konkretnym momencie musiał być, nie? Przecież nie rzucano monetą?
Santiago Vilarte von Hippogriff
Lord Szambelan Królestwa Hasselandu



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 71
Dołączył(a): 08 lip 2021, 21:55
Lokalizacja: Angemont
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: mgr net.

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 06 lut 2022, 22:39

Wszystko jest wyjaśnione bodajże w wątku "Wezwanie do nawrócenia" w Państwie Kościelnym Rotria. Nie był to sposób wpłynięcia na wynik konklawe, bo tak się najzwyczajniej nie da na niego wpłynąć.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Tomasz Sapiejko » 06 lut 2022, 22:42

Czemuż to na polsko-litewskiej ziemi rozstrzygane są spory skorumpowanej, bijącej potwornym fetorem zepsucia zagranicznej instytucji? Nie wiem czy Rzeczpospolita potrzebuje takich problemów.
Ojciec Tomasz
Sługa Boży



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 mar 2021, 20:38
Gadu-Gadu: 73224011

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Stanisław Wieniawa » 06 lut 2022, 23:09

Kpina, że właścicielem serwera, a tym samym swego rodzaju Bogiem Rotrii jest Dreder. Jedna osoba, od której de facto zależy wszystko.



Chłop
Chłop
 
Posty: 160
Dołączył(a): 04 mar 2020, 14:11
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 70516898
Wykształcenie: doktor neksjalizmu

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Krzysztof Windsor » 06 lut 2022, 23:46

-----------------------------------------
Panowie, nie sądzę aby Księga Wiernych była idealnym wątkiem do dyskusji ...
-----------------------------------------
(-) abp Krzysztof Windsor-Windsachen
HKH Konigprins, Prins af Dravsk



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 127
Dołączył(a): 01 wrz 2021, 15:58
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: mgr net.

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Stanisław Wieniawa » 07 lut 2022, 22:11

Zobaczcie, jak Was w Rotrii szanują. Co odpisują na Waszą prośbę o odbanowanie Króla.



Chłop
Chłop
 
Posty: 160
Dołączył(a): 04 mar 2020, 14:11
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 70516898
Wykształcenie: doktor neksjalizmu

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Enrique Sánchez Oviedo » 10 lut 2022, 21:26

Enrique Sanchez Oviedo to postać wykreowana przez Józefa Potockiego. Jest, a raczej był to duchowny idealny, taki jakiego dawno nie było. Miał być zwykłym prezbiterem, ale przez m.in. Abp. Adalbertusa, ówczesnego Patriarchę (Aurelio) oraz innych stał się kimś więcej. Józef porzucił praktycznie swoją postać i stał się Oviedo. Jako Potocki praktycznie umarł i niedługo dopełniłby formalnego aktu śmierci. Wykreowany duchowny stał się marzeniem, lekiem na mikroświat, źródłem aktywności, stał się kimś kim mogli by być duchowni. Gdyby nie odkrycie zawistnych drederystów, Potocki dokonałby aktu własnej śmierci i spokojnie, bez najmniejszych przeszkód mógłby kontynuować narracje i działalność.
Jak to się stało, że powstał kapłan Oviedo? Po prostu znalazłem pewne konto, dawną postać osoby, która nie była aktywna bardzo długo, zostało ono przejęte i dawny kapłan wrócił z zaświatów. Tak narodziła się jego kariera. Wiadomo, że może pojawią się jeszcze jakieś pytania wątpliwości itd. Wszyscy którzy czują się zawiedzeni, że ktoś taki jak Oviedo nie istnieje, a przynajmniej w takim idealnym wydaniu, mają do tego prawo. Ja też czuję sie zawiedzony, że kogoś takiego nie ma. Choć można by rzec, że to część kreacji Józefa, pewnie jakiś fragment jego duszy, no ale nie o tym.

Mocno Was za to przepraszamy. Zaszło to trochę za daleko, za wiele pewnie próbowaliśmy ratować. Rotrii nie ma ma już co ratować, bo jest zabetonowana i jakiekolwiek moje słowa nie będą chyba ważne dla kardynałów, a reszta z mikroświata będąca nudnymi dziadkami bądź młodymi gorącokrwistymi obieżyświatami wydała już sobie opinie w głowie, może napisała innym, fama poszła i pewnie teraz wszyscy podchwycą i powiedzą, Ten Potocki to na pewno kloner. Ale co ja mogę więcej poradzić. Nikt nie zapamięta mnie przez moje dobre rzeczy, a tylko że kiedyś był taki projekt Oviedo itd. Smutna to rzeczywistość. To chyba tyle tłumaczenia, bo już znacie prawdę. Pozdrawiam tą nową Rotrię budującą aktywność albo na własnych skandalach, oszustwach, albo na kłótniach, albo na tym aby innych oczernić i zniszczyć. Szkoda takiej Rotrii, bo schodzi na psy i staje sie coraz większym bagnem i coraz bardziej zbliża się do poziomu, typu narracji i aktywności jaka była w Dreamlandzie.
/-/ Abp Enrique kardynał Sánchez Oviedo, OSI
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji

Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 133
Dołączył(a): 16 maja 2019, 16:08
Lokalizacja: Walencja
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: średnie

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Bruno Petrowicz Catalan » 10 lut 2022, 22:03

Czyli to prawda :( Nie rozumiem tylko co Józef ma z tym wspólnego ? Rotryjczycy mówią przecież o Migueli Catalanie Potockim. http://forum.rotria.pl/showthread.php?t ... 8#pid30648

No nie mogę uwierzyć. :(
Bruno Petrowicz Catalan
Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 59
Dołączył(a): 30 maja 2021, 19:56
Medale: 3
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 10 lut 2022, 22:42

Ja osobiście nie ma żadnego żalu.
Wszyscy wiedzą, że w różnych państwach używam różnych nazwisk
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Jan Lubomirski-Dostojewski » 10 lut 2022, 22:54

Może to być opinia niepopularna, założę się nawet o wszystkie pieniądze, które obecnie posiadam w skarbcu ale, głównie w mikronacjach historycznych, posiadanie dwóch kont o różnych charakterach i profesjach nie byłoby niczym złym. W końcu wszyscy uczestniczymy tutaj w swego rodzaju role-play'u. Ktoś mógłby zechcieć być jednocześnie zwykłym szlachcicem, ale też mieszczaninem, czy duchownym, obecne standardy i prawa na to nie pozwalają. To nic złego posiadać dwa konta, o ile jest to jawne i nie wykorzystuje się tego do własnych, prywatnych celów. Praktyka taka na forach czysto poświęconych RP jest dość powszechna, nawet mogę się założyć, że na każdym forum poświęconym takiej aktywności tak jest.
Nawet dla osób z zewnątrz byłoby to bardziej atrakcyjne, bo nie widziałyby 1-3 osób aktywnych na forach a powiedzmy 3-6.
Obrazek
Herbu Wąż
Pułkownik w Szeregach Płockiego Pułku

Obrazek



Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 1187
Dołączył(a): 29 gru 2014, 14:35
Medale: 2
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Stopień: Chorąży
Gadu-Gadu: 53925068

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Pałac Prymasowski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości