Ogłoszenia

Pałac Prymasowski im. Patrona Kościoła Ottona Kenta

Re: Ogłoszenia

Postprzez Krzysztof Windsor » 08 lut 2022, 01:15

Michał V napisał(a):Wasza Ekscelencjo,

Jak rozumieć mamy Wasze pożegnanie? Zdecydowaliście się poświęcić się bardziej wspólnocie w Sarmacji?
Jeśli będę mógł, przybędę.



WKM, chodzi o to, że teraz oficjalnie robię ostatnie z Clebr jako Prymas RON i Prymas KS z ramienia Kościoła Rotryjskiego. Oczywiście proszę się nie obawiać bo RONu nie opuszczę - mimo tak krótkiego czasu się z nią związałem... To prawda, bardziej będę się poświęcać wspólnocie kościoła narodowego w Sarmacji, którą w dość niedługim czasie założę, ale w RON będę obecny.


Stanisław Wieniawa napisał(a):To kto zajmie się Kościołem w RON? Diakon Szczygliński?


Z Rotryjskiego ramienia nie mam pojęcia, ks Szczygielski też zrzekł się wszelkich tytułów i godności.
Kiedy powstanie MZWCh, a RON wyrazi chęć uczestnictwa, myślę, że w ramach tej wspólnoty jeśli nie a to inny duchowny z pewnością pokieruje, kościołem lokalnym w RON.

Tym pożegnaniem, chcę tak jakby swoiście zamknąć epokę z Rotrią.
(-) abp Krzysztof Windsor-Windsachen
HKH Konigprins, Prins af Dravsk



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 127
Dołączył(a): 01 wrz 2021, 15:58
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: mgr net.

Re: Ogłoszenia

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 08 lut 2022, 01:49

Rozumiem, Wasza Ekscelencjo.

Co do mojej koncepcji, ja bym jednak widział płynność między prymasostwem rotryjskim a lokalnym (ja bym tu widział, że to to samo stanowisko, tylko w pewnym oddzieleniu od Rotrii), jeżeli sprawa z Rotrią nie zostanie przywrócona do stanu wcześniejszego.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3405
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Ogłoszenia

Postprzez Piotr Jan Szczygielski » 08 lut 2022, 09:23

Stanisław Wieniawa napisał(a):To kto zajmie się Kościołem w RON? Diakon Szczygliński?

Ja przepraszam.. Małe sprostowanie. Zostałem nominowany i odbyła się inwestytura prezbiterska, dlatego nie diakon. Jestem pełnoprawnym kapłanem, duchownym. :!: :)
Konto to było klonem panów Józefa Wilhelma i Michała Potockich.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 133
Dołączył(a): 17 lis 2019, 16:15
Lokalizacja: Wilno
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: duchowne

Re: Ogłoszenia

Postprzez Stanisław Wieniawa » 08 lut 2022, 10:34

Przepraszam bardzo w takim razie. Odradzam bratanie się z Rotrią, bo to będzie zwycięstwo drederystów. Oni nigdy nie ustąpią ze swojej linii. Muszą po prostu wymrzeć, żeby Rotria się zmieniła.



Chłop
Chłop
 
Posty: 160
Dołączył(a): 04 mar 2020, 14:11
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 70516898
Wykształcenie: doktor neksjalizmu

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Pałac Prymasowski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron