Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Pałac Prymasowski im. Patrona Kościoła Ottona Kenta

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 10 lut 2022, 22:59

Aleksander Trzaska-Chojnacki napisał(a):Ja osobiście nie ma żadnego żalu.
Wszyscy wiedzą, że w różnych państwach używam różnych nazwisk


Trudno mi ocenić taką praktykę, bo to też zależy od tego, jak ta zmiana nazwiska wygląda. Ja np. niegdyś w Brodrii zwałem się Awrielijem Medycejskim, co jest dosłownym tłumaczeniem mojego nazwiska na rosyjski. W Bialenii zaś podpisywałem się Aureliusz Medycejski. Jeszcze dalej poszedł niegdyś nieżyjący już (choć duchowo obecny) Rotryjczyk - Pio di Falco, który niekiedy tłumaczył swoje nazwisko na Pius von Habicht. Jest to akceptowalna zmiana nazwiska, dostosowanie go do narracji danego państwa. Niestety nie wiem, jak wygląda to u Pana. Natomiast zupełnie inaczej postępował kloner Potocki/Catalan/Oviedo/Agostini. On w tych samych państwach używał licznych tożsamości, ukrywał to przed wszystkimi, na jednym forum prowadził rozmowy z samym sobą (zazwyczaj chwalił sam siebie, a potem sobie dziękował). Tych dwóch praktyk nie da się ze sobą zestawić.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 10 lut 2022, 23:03

Jan Lubomirski-Dostojewski napisał(a):Może to być opinia niepopularna, założę się nawet o wszystkie pieniądze, które obecnie posiadam w skarbcu ale, głównie w mikronacjach historycznych, posiadanie dwóch kont o różnych charakterach i profesjach nie byłoby niczym złym. W końcu wszyscy uczestniczymy tutaj w swego rodzaju role-play'u. Ktoś mógłby zechcieć być jednocześnie zwykłym szlachcicem, ale też mieszczaninem, czy duchownym, obecne standardy i prawa na to nie pozwalają. To nic złego posiadać dwa konta, o ile jest to jawne i nie wykorzystuje się tego do własnych, prywatnych celów. Praktyka taka na forach czysto poświęconych RP jest dość powszechna, nawet mogę się założyć, że na każdym forum poświęconym takiej aktywności tak jest.
Nawet dla osób z zewnątrz byłoby to bardziej atrakcyjne, bo nie widziałyby 1-3 osób aktywnych na forach a powiedzmy 3-6.


Proszę wybaczyć post pod postem, ale nie chciałbym, żeby moja odpowiedź zaginęła w odmętach edycji. Zasadniczo zgadzam się z Panem, że taka praktyka (o ile byłaby jawna i legalna) mogłaby ubogacić narrację. Natomiast zupełnie innego wymiaru nabiera ona wówczas, gdy mówimy o polityce. Kloner Potocki używał swoich kont do celów czysto politycznych, również w RON. Podpisywał się trzema nazwiskami (np. pod Synodem Warszawskim), popierał sam siebie, ogłaszał trzema kontami protesty, każdą z tożsamości usiłował ugrać jakiś urząd. Gdyby to była tylko narracja, byłbym skłonny nie widzieć w tym takiego skandalu. Do tego dochodzi jednak pryncypialny fakt, otóż w Rotrii kloning jest kategorycznie zabroniony i kloner doskonale o tym wiedział.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Jan Lubomirski-Dostojewski » 10 lut 2022, 23:05

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego też dodałem, w dużym skrócie myślowym, że nie popieram wykorzystywania takich kont dla własnych korzyści. Osoba ta działała wiedząc, że prędzej czy później spotkają ją konsekwencje, jednak trzeba liczyć, że wróci lub będzie kontynuował działanie mądrzejszy o to doświadczenie.
Obrazek
Herbu Wąż
Pułkownik w Szeregach Płockiego Pułku

Obrazek



Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 1187
Dołączył(a): 29 gru 2014, 14:35
Medale: 2
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Stopień: Chorąży
Gadu-Gadu: 53925068

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 10 lut 2022, 23:13

Również liczę na to, że p. Potocki zmieni swoje praktyki i kiedyś wróci mądrzejszy, ale na to potrzeba chyba wiele czasu. Niestety Rotria jest już dla niego zamknięta i trudno mi powiedzieć, czy ktokolwiek zdecyduje się kiedyś umożliwić mu powrót. Ten pan wykorzystał swoje klony do wszczęcia, a następnie rozgrzewania największego skandalu w Państwie Kościelnym od wielu lat. Ściągnął na nas rozliczne fałszywe oskarżenia i niesłuszne oburzenie znacznej części mikroświata. Stał się zarodkiem skandalu, następnie jego organizatorem i popularyzatorem. Nieustannie siał dezinformację, której wiele osób niestety uległo. Wszystko dla swoich niskich celów. Ważne jednak, że prawda wyszła na jaw.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Stanisław Dmowski » 10 lut 2022, 23:25

W jednym z bardziej zapadłych mi w pamięci filmów pt. Johnny English była taka scena, w której niecny przestępca o ksywce Savage, aby doprowadzić do jego koronacji na króla Anglii obmyślił plan, w którym jego podwładny, jakiś tam wynajęty aktorzyna podszyje się za postać arcybiskupa Canterbury i dokona jego koronacji w katedrze. Na tą okazję została nawet specjalnie przygotowana w drukarce maska. Wszystko oczywiście ostatecznie udaremnił agent English, mniejsza o to.

Tu mamy do czynienia z czymś podobnym. Ja z początku raczej sceptycznie podchodziłem do zarzutów i nawet jak prawda wyszła na jaw w formie tego oświadczenia, machnąłem na to praktycznie ręką. Przecież na pęczki jest takich osób, które tworzyły sobie drugie tożsamości,o których chcieliby już zapomnieć. W Rotrii także! Dopiero po uważniejszym odczytaniu tego oświadczenia i rozmowie z p. Lisiewiczem zyskałem lepszy ogląd tej sprawy, który jest dla mnie osobiście bardzo zasmucający. Oto duchowny idealny, jak sam się nazwał, by zabawić się i umilić sobie czas przejął sobie przy pomocy swego brata administratora czyjeś konto i działał na nim. Ukradł czyjąś tożsamość! UKRADŁ!!! Z prawdziwym Enrique Oviedo miałem okazję rozmawiać bodajże z rok temu i dziś sobie o tym szczerze mówiąc przypomniałem.

Kloning zawsze jakoś tam się da wytłumaczyć, drugą tożsamość też, ale kradzież tożsamości to już wyższy kaliber. Tego obronić się nie da! Myślę, że to jest dobry czas, aby obaj Panowie odpoczęli trochę od mikronacji i zastanowili się nad swoim postępowaniem. Jeśli postanowicie zostać, sąd czy też jakiś trybunał powinien zasądzić jakąś karę a wspólnota kościelna solidną pokutę. Takie coś nie powinno ujsc płazem, zwłaszcza jeśli mówimy o osobach, które powoływały się na łamanie prawa przez innych, same zaś też były z nim na bakier.

A, jeszcze jedno! Zniknięcie i pojawienie się po tygodniu/miesiącu pod nowym nazwiskiem to nie jest żadne wyjście. Tu też odpowiednie władze powinny być wyczulone na takie próby. Nawarzyliście piwa i musicie je teraz wypić, inaczej niczego się nie nauczycie a łańcuszek kolejnych machlojek w imię "dobrej zabawy" będzie się ciągnął.



Gość zagraniczny
 
Posty: 18
Dołączył(a): 02 mar 2020, 12:05

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Miguel de Catalan » 10 lut 2022, 23:36

Przykro mi z powodu pańskiego braku wzroku oraz mózgu Aurelio. Ale nic na to nie poradzę. Czy ty w ogóle przeczytałeś post Oviedo, czy tak przyszedłeś se pokłapać buzią bo nie masz co robić.
Roisz ze mnie jakieś klonera, a to Józef zmienił postać z Józefa na Enrique. I z czym masz problem. Był Józef to chwalił mnie jako Józef, a jest jako Enrique to chwali jako Enrique. Tymczasem ty tworzysz narrację, że to kloning itd. A sami na początku lutego uczestniczyliście w oszukanym konklawe. Najpierw ciebie nielegalnie przywrócili, oczywiście według was to było legalne, bo nie przyznasz że nie.
Każdej zmiany się wyprzecie. Logi Dreder poczyścił zanim ktokolwiek cos znalazł. Więc nie szczekaj, bo jesteście kundlami i winni jesteście a próbujecie to pod dywan schować i teraz uwagę na mnie przenieść. Jestem niewinny i nic złego nie zrobiłem. To, że mam podobny adres IP do Oviedo to sprawa tego że skoro to mój brat nim był, to rusz głową cymbale jeden. Skoro mamy wspólny ruter to pomysł, choć chwilę, bo będziesz się upokarzał. Gówno chyba wiesz o świecie a gadasz zo to klony. To ten sam sposób argumentacji i narracji, że jak jakaś dziewczyna była mądra to od razu czarownica. Tutaj ktoś ma podobny adres IP, to od razu kloner, bo już nie może być rodzeństwo, albo jakiś zbieg okoliczności, że sie ma podobne IP. Podejrzewam, ze mógłbym mieć IP podobne również do innych bo korzystam z VPN, dlatego możliwe, że mogę mieć adres podobny, lub taki sam jak ktoś z drugiego końca polski kogo nigdy na oczy nie widziałem. Ale ty masz klapki na oczach, wydałeś osąd i już jesteś święty. Od samego początku nas atakujecie i próbujecie zniszczyć bo czujecie się zagrożenie ze strony MWCh, wiecie że to moze wypalić i was to w dupach piecze. Dajcie spokój i schowajcie sie w tej waszej zjebanej Rotrii. W końcu kurde tak ją ratujecie. Nie oczekuje odpowiedzi, i jej nie chcę. Jesteś dla mnie zerem i mam w dupie twoje opinie. Rozpie*dolicie tą Rotrię i jeszcze próbujecie nas sabotować. Dajcie spokój i odjedźcie z mikro.

Co do postu Pana Dmowskiego, rozumiem, tak, wiem. Przykro nam, ale cała ta sytuacja teraz niepotrzebnie podniosła mi ciśnienie i jakoś łatwo ponoszę się emocjom. Nie mogę odpowiadać za innych, ale przykro nam, że tak się stało. Szkoda nam tego... Sorry. Powinienem wtedy był zrobić coś innego i nie ruszać tamtego zmarłego. Jednak czasu nie cofnę.
Co do piwa, to piwo jakie mi teraz oferują to sznur, banicja, zamienienie w śmiecia i nie wiem czy chce, może i zawiodłem jako administrator, ale to nie czyni jeszcze ze mnie takiego zła, i postaci, która trzeba nienawidzić atakować i nie dać żyć. A nie da się żyć, kiedy ktoś co chwila ciebie atakuje, prowokuje, obraża. Tak się żyć nie da.
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 10 lut 2022, 23:44

Miguel de Catalan napisał(a):Przykro mi z powodu pańskiego braku wzroku oraz mózgu Aurelio. Ale nic na to nie poradzę. Czy ty w ogóle przeczytałeś post Oviedo, czy tak przyszedłeś se pokłapać buzią bo nie masz co robić.
Roisz ze mnie jakieś klonera, a to Józef zmienił postać z Józefa na Enrique. I z czym masz problem. Był Józef to chwalił mnie jako Józef, a jest jako Enrique to chwali jako Enrique. Tymczasem ty tworzysz narrację, że to kloning itd. A sami na początku lutego uczestniczyliście w oszukanym konklawe. Najpierw ciebie nielegalnie przywrócili, oczywiście według was to było legalne, bo nie przyznasz że nie.
Każdej zmiany się wyprzecie. Logi Dreder poczyścił zanim ktokolwiek cos znalazł. Więc nie szczekaj, bo jesteście kundlami i winni jesteście a próbujecie to pod dywan schować i teraz uwagę na mnie przenieść. Jestem niewinny i nic złego nie zrobiłem. To, że mam podobny adres IP do Oviedo to sprawa tego że skoro to mój brat nim był, to rusz głową cymbale jeden. Skoro mamy wspólny ruter to pomysł, choć chwilę, bo będziesz się upokarzał. Gówno chyba wiesz o świecie a gadasz zo to klony. To ten sam sposób argumentacji i narracji, że jak jakaś dziewczyna była mądra to od razu czarownica. Tutaj ktoś ma podobny adres IP, to od razu kloner, bo już nie może być rodzeństwo, albo jakiś zbieg okoliczności, że sie ma podobne IP. Podejrzewam, ze mógłbym mieć IP podobne również do innych bo korzystam z VPN, dlatego możliwe, że mogę mieć adres podobny, lub taki sam jak ktoś z drugiego końca polski kogo nigdy na oczy nie widziałem. Ale ty masz klapki na oczach, wydałeś osąd i już jesteś święty. Od samego początku nas atakujecie i próbujecie zniszczyć bo czujecie się zagrożenie ze strony MWCh, wiecie że to moze wypalić i was to w dupach piecze. Dajcie spokój i schowajcie sie w tej waszej zjebanej Rotrii. W końcu kurde tak ją ratujecie. Nie oczekuje odpowiedzi, i jej nie chcę. Jesteś dla mnie zerem i mam w dupie twoje opinie. Rozpie*dolicie tą Rotrię i jeszcze próbujecie nas sabotować. Dajcie spokój i odjedźcie z mikro.

Co do postu Pana Dmowskiego, rozumiem, tak, wiem. Przykro nam, ale cała ta sytuacja teraz niepotrzebnie podniosła mi ciśnienie i jakoś łatwo ponoszę się emocjom. Nie mogę odpowiadać za innych, ale przykro nam, że tak się stało. Szkoda nam tego... Sorry. Powinienem wtedy był zrobić coś innego i nie ruszać tamtego zmarłego. Jednak czasu nie cofnę.
Co do piwa, to piwo jakie mi teraz oferują to sznur, banicja, zamienienie w śmiecia i nie wiem czy chce, może i zawiodłem jako administrator, ale to nie czyni jeszcze ze mnie takiego zła, i postaci, która trzeba nienawidzić atakować i nie dać żyć. A nie da się żyć, kiedy ktoś co chwila ciebie atakuje, prowokuje, obraża. Tak się żyć nie da.


A co z Agostini?

PS. Skompromitowałeś się bardziej, niż się po Tobie spodziewałem. Nawet bardziej...
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Orjon Surma » 10 lut 2022, 23:46

Miguel de Catalan napisał(a):Logi Dreder poczyścił zanim ktokolwiek cos znalazł.

Normalnie wzruszyłbym ramionami i nie zwracał na to wszystko uwagi, bo wielce mnie to nie interesuje, lecz tutaj się odezwę. Logi nie zostały wyczyszczone. W panelu administracyjnym Rotrii są zapisy od 13 lutego 2021 i od tamtego czasu nie było ani jednej próby wyczyszczenia logów. Raz, że i tak nikomu by się to nie udało, bo trzeba uprawnień superadmina, które daje tylko bezpośrednia edycja jednego z plików, dwa - wychwyciłyby to kopie bazy danych.
Dowód.
Screenshot_2022-02-10-22-42-26-907_com.opera.browser.jpg
Screenshot_2022-02-10-22-42-26-907_com.opera.browser.jpg (439.75 KiB) Przeglądane 2274 razy

Nie proszę, lecz żądam wycofania tego oszczerstwa - nie pod kątem kardynała Dredera, ale pod moim adresem.
(—) Orjon von Thorn-Surma
wicehrabia Księstwa Sarmacji, dyrektor Galerii von Thorn

Archiwista, działacz kulturalny.



Gość zagraniczny
 
Posty: 17
Dołączył(a): 29 mar 2015, 18:26
Lokalizacja: Czarnolas, Sarmacja
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Gadu-Gadu: 52656478
Wykształcenie: średnie

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 10 lut 2022, 23:47

Orjon Surma napisał(a):
Miguel de Catalan napisał(a):Logi Dreder poczyścił zanim ktokolwiek cos znalazł.

Normalnie wzruszyłbym ramionami i nie zwracał na to wszystko uwagi, bo wielce mnie to nie interesuje, lecz tutaj się odezwę. Logi nie zostały wyczyszczone. W panelu administracyjnym Rotrii są zapisy od 13 lutego 2021 i od tamtego czasu nie było ani jednej próby wyczyszczenia logów. Raz, że i tak nikomu by się to nie udało, bo trzeba uprawnień superadmina, które daje tylko bezpośrednia edycja jednego z plików, dwa - wychwyciłyby to kopie bazy danych.
Dowód.
Screenshot_2022-02-10-22-42-26-907_com.opera.browser.jpg

Nie proszę, lecz żądam wycofania tego oszczerstwa - nie pod kątem kardynała Dredera, ale pod moim adresem.


Oszczerstw padło tam mnóstwo, ale pan Catalan jest teraz w furii. W pewnym sensie go rozumiem. Swoją drogą, dlaczego lajkował Pan fakt mojego "nielegalnego" przywrócenia z emerytury? A za kradzież tożsamości to powinieneś się zapaść pod ziemię ze wstydu. Ale nie każdy wstyd ma.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Księga Wiernych Kościoła Rotryjskiego w RON

Postprzez Jan Lubomirski-Dostojewski » 11 lut 2022, 00:01

Myślę, że polajkowanie wiadomości nie jest, nie było i nie będzie nigdy żadnym odważnikiem mogącym przechylić szalę na korzyść jednej czy drugiej strony. Z tego co pamiętam, to nawet na forum Rotrii, któryś z duchownych pisał, że pan Catalan dawał serduszka prawie każdej wiadomości, więc nie ma sensu szukać na siłę sensacji tam gdzie jej nie ma.
Obrazek
Herbu Wąż
Pułkownik w Szeregach Płockiego Pułku

Obrazek



Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 1187
Dołączył(a): 29 gru 2014, 14:35
Medale: 2
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Stopień: Chorąży
Gadu-Gadu: 53925068

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Pałac Prymasowski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron