KAMPANIA WYBORCZA

KAMPANIA WYBORCZA

Postprzez Karol Juliusz Józef Żółkiewski » 06 gru 2010, 22:56

Ja Wilhelm Hohenzolern chciałbym przedstawić mój program wyborczy i plany w tym krótkim przemówieniu:
Warszawa,6 grudnia 2010 roku godz 21:00
Drodzy obywatele i obywatelki Rzeczpospolitej Obojga Narodów!
Jak wszyscy wiemy,nasz kraj przechodzi reformę;na tronie zasiadł nowy król,Michał III.Jest wiele spraw,które wymagają rozwiązań.Ja jestem dość młodym obywatelem i mam inne,jasne spojrzenie na nasz kraj.
Oto i moje cele wyborcze:

1.Departament
*W rządzie mamy Departament Odznaczeń,podlega on Kanclerzowi Wielkiemu.Według mnie trzeba zatrudnić pracowników owego Departamentu ,bo jedna osoba na takim obszernym zadaniem zająć się nie może,ani nie powinna.

2.Polityka zagraniczna
*Tutaj mam szerokie pole do popisu.
Po obserwacji sytuacji politycznej w mikroświecie wywnioskował,uświadomiłem sobie,jak powinna wyglądać nasz polityka zagraniczna.Dotychczas po prostu stała w miejscu i ,przepraszam za wyrażenie,leżała i kwiczała.Za mojej kandydatury wszystko się zmieni.Związku z tym iż jest to nader delikatny temat rozwinę to,jeżeli oczywiście zostanę wybrany,na posiedzeniu Rządu.

3.Wykorzystanie potencjału obywateli
*Skądinąd wiem,że w naszym kraju są ludzie wykształceni,inteligentni i mają wiele różnych umiejętności.
Dlatego proponowałbym,utworzyć "Kącik obywatelski".Tam każdy z obywateli Rzeczpospolitej pisałby o swoich ukrytych lub jawnych talentach,by móc je wykorzystywać dla dobra wspólnego.

4.Współpraca Państwo-Kościół
*Jako druga osoba w państwie powinienem zainteresować się współpracą z Kościołem Rotryjsko-Katolickim.Duchowni powinni,także zaangażować się w życie kraju.Mówię tu o nieaktywnych dygnitarzach.
Drugą sprawą jest to,że nasza poprzedniczka Rzeczpospolita Obojga Narodów,II Rzeczpospolita,z których pochodzi cały nasz dorobek kulturalny,silnie współpracowały ze Stolicą Apostolską,niestety w naszej ojczyźnie ta współpraca zgasła,jak płomyk świecy.
Za mojej kadencji,postaram się przybliżyć nasz kraj do Państwa Rotryjskiego.

5.Polityka wewnętrzna
*Co do polityki wewnętrznej naszego kraju,nie mam żadnych uwag.
Dzięki sprawnym administratorom (Jego Królewska Wysokość Jerzy,Jego Miłość Michał),nasz kraj w tej dziedzinie rozwija się w doskonałym tempie.

6.Podsumowanie
*Jeżeli zastanawiasz się:dlaczego mam na niego zagłosować?
To rozważ,że ja nie pojawiłem się zza za słony.Jestem przecież Notariuszem naszego prześwietnego Rządu i mogę,chyba,nazwać Szanownie Na Panującego,mym mentorem i protektorem.
Rzeczpospolita jest najważniejsza
Obrazek
(-)Wilhelm Hohenzolern



 

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość