IV Turniej Strategii Turowej MKMS
Posty: 38
• Strona 4 z 4 • 1, 2, 3, 4
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSDrużyny są dwuosobowe, a każda osoba w drużynie musi mieć 3lvl. Jak uda się rozstrzygnąć, kto bierze udział w teamie RON, to wtedy uruchomimy już turniej.
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSProszę o ostateczne potwierdzenie udziału drużyny RON, wraz z nickami w War.Zone, do jutra (22 maja) do końca dnia. Jeżeli wbicie 3 lvl nadal jest problemem, sugeruje skorzystać kilkakrotnie z opcji Quickmatch w segmencie multiplayer.
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSJak zatem będzie, Wasza Królewska Mość lub Panie Mikołaju?
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz Wojewoda brzeskolitewski regimentarz wojsk litewskich asystent na Wydziale Nauk Mikronacyjnych UK
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSSzanowni Państwo,
z ogromną radością informuję, że IV Turniej Strategii Turowej MKMS oficjalnie wystartował! W turnieju, który odbywa się w mikronacyjnej Warszawie (RON), wezmą udział dwuosobowe drużyny:
Drużyny rozegrają 5 gier w ramach systemu kołowego (2 vs 2) oraz równolegle rozgrywkę FFA (2 vs 2 vs 2 vs 2 vs 2 vs 2). W jednym czasie system dopuści do maksymalnie 3 gier w ramach systemu kołowego + FFA, a więc należy spodziewać się, że po zakończeniu pierwszych rozgrywek dodane zostaną kolejne, w taki sposób, aby każda drużyna zagrała z każdą inną drużyną. Przypominam, że w systemie kołowym zwycięzcą będzie drużyna, która wygra najwięcej gier, zaś w przypadku rozgrywki FFA konieczne jest pokonanie wszystkich pozostałych drużyn na jednej mapie. Więcej informacji technicznych zawartych zostało w instrukcji na początku niniejszego wątku (warto sobie przypomnieć). Czas na wykonanie ruchu w każdej turze: 2,5d. Dodatkowo każdy gracz posiada 12h w banku czasu, do wykorzystania na przestrzeni całej konkretnej rozgrywki. Jeżeli w wyznaczonym czasie ruch nie zostanie wykonany, gracz zostaje wyrzucony z rozgrywki i zastąpiony AI, który wykonuje ruchy automatyczne. Z wyrzucenia można powrócić maksymalnie dwa razy. Miejmy jednak nadzieję, że wszyscy zdążą wykonać swoje ruchy i nie osłabią towarzysza z drużyny. W razie jakichkolwiek pytań, można zadawać je w niniejszym wątku lub w ramach komunikatora War.App. Powodzenia i dobrej zabawy!
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSŻyczę miłej zabawy i powodzenia wszystkim uczestnikom! Chociaż oczywiście kibicuję drużynie Pana Michała
/-/ Mikołaj Radziwiłł Hrabia Mondolfo Wójt Królewskiego Miasta Fort Jakuba Pisarz miejski Fortu Jakuba Stolnik królewski Goniec herbowy
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSDziękuję bardzo!
No zobaczymy, co to będzie. Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz Wojewoda brzeskolitewski regimentarz wojsk litewskich asystent na Wydziale Nauk Mikronacyjnych UK
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMSMichale, godnie reprezentuj Rzeczpospolotą! Życzę wygranej.
P.S Imć Daniel widzę, że jakąś inną mikronacje reprezentuje. Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: IV Turniej Strategii Turowej MKMS
Dziękuję!
W rzeczy samej. Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz Wojewoda brzeskolitewski regimentarz wojsk litewskich asystent na Wydziale Nauk Mikronacyjnych UK
Posty: 38
• Strona 4 z 4 • 1, 2, 3, 4
Kto przegląda forumUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
||