Bolesław Krzyworęki napisał(a):Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz napisał(a):Czy w kwestii budownictwa może chodzić o spółkę ISSA, której jestem akcjonariuszem?
Dokładnie, misja jest organizowana w ramach Inżynierii Sarmackiej S.A.
Jerzy IV napisał(a):W RON ewentualne płatności jeśli miałyby przejść na rzecz wykonawcy to raczej tylko za pomocą MBP. Ale nie wiem na ile jest to powiązane z waszym sarmackim systemem gospodarczym...
Oprócz rozliczenia pieniężnego dostępną opcją płatności będzie barter aktywnościowy polegający na wzajemnej wymianie działań na forach np. usługodawca przeprowadza budowę karczmy w RON a w zamian usługobiorca przeprowadza budowę innego obiektu w KS
U nas w RON dziala to troche inaczej... w teorii by sie niby dalo, ale w praktyce?



