Wielka Bilioteka Współpracy
Stoisz właśnie u wejście jedenej z największych bibliotek w całym mikroświecie, która została powołana po to, żeby kolekcjonować i udostępniać wszystkim mikronautom dzieła literackie kultury różnych wirtualnych państw. Znajdziesz u nas traktaty filozoficzne, dzieła religijne, a także komiksy, dzieła polityczne, powieści, wiersze i wiele, wiele innych. W odpowiednim miejscu znajdują się również krótki notki biograficzne autorów dzieł, które są dostepne w tej Bibliotece. Przy każdym z autorów podano również listę jego wszystkich książek, które tutaj są dostepne.

Korzystanie ze wszystkich zgromadzonych zbiorów jest bezpłatne i odbywa się za zgodą autorów lub osób, które są włascicielami dzieł literackich. Jeśli jesteś zaiteresowany wzbogaceniem naszej oferty o kolejne książki, wejdź do Rady Biblioteki.

Rada biblioteki to międzynarodowy organ, który kieruje Wielką Bilioteką. Na czele Rady stoi Lord Kustosz, który dba o porządek i przestrzeganie wszystkich zasad równego korzystania ze zbiorów Biblioteki.