Linia czasu jakoby ukazać wszech Rzplitej i inszych(...)

Wieści z innych krajów

Re: Linia czasu jakoby ukazać wszech Rzplitej i inszych(...)

Postprzez Maurycy Orański » 01 kwi 2020, 20:08

Ja również gratuluję. Bardzo mi się podoba.
(-) Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
wicekról Nowej Kurlandii
podskarbi wielki
regimentarz nowokurlandzki

Obrazek

Regimentarz
Regimentarz

Medale: 11
Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Amarantowa Wstążka (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Podskarbi
Tytuł: 3. Podkomorzy
Gadu-Gadu: 60564017

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 02 kwi 2020, 08:15

A dziękuję Waszmość Panom. Też uważam, żem co nieco poprawił swój wygląd.
Wszystko zaczęło się gdy w połowie marca przechadzając się po komnatach zamku przez przypadek zerknąłem w lustro i omal nie zwaliło mnie z nóg. Widząc swe odbicie doszedłem do wniosku, że rycerzowi nie przystoi co raz popuszczać pasa i tak bezkarnie obrastać w sadło. Trochę mnie kosztowało by na powrót wbić się w zbroję, którą żem nosił jeszcze za czasów służby w 2 pułku jazdy koronnej, ale się udało. :D
Obrazek

(-) Henryk Mikołaj von Groc Hrychowicz
Książę na Haliczu

Hetman Polny Litewski
Hetman Polny Litewski

Medale: 9
Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)
Tytuł: 1. Wojewoda

Postprzez OlaChojnacka » 04 kwi 2020, 21:22

Henryk Mikołaj Hrychowicz napisał(a):Z tego co pamiętam kadencja Konrada Jakuba była skrócona, zaś moje panowanie (Henryka Mikołaja) dobiegło końca zgodnie z prawem, po 6-miesiącach złożyłem koronę.

Widocznie uznałam, że tak być musi - tutaj wszystko aproksymowane jest.

Henryk Mikołaj Hrychowicz napisał(a):Natomiast kadencja Jego Królewskiej Mości Samuela Kazimierza jest dopiero w połowie, zaś z przedstawionego zestawienia wynika zupełnie coś innego.

Jest to nieoczywistym, ale wszyscy obecnie panujący zaznaczeni są tak, jakby był permanentny Nowy Rok 2021. Tak długa linia np. JKM Samuela Kazimierza I wynika z tego, że zaznaczam kratki do końca roku i dopiero potem skracam.

Wersja 1.9, a w niej:

1. Najjaśniejsza Republika Garapenii - request JKM Samuela Kazimierza I;
2. Zmiana w ZPViW - Deklaracja Niepodległości Zjednoczonego Państwa Voxlandu i Westlandu;
3. Zmiana w Konsulacie Sclavinii - Proklamacja Króla Sclavinii o wprowadzeniu stanu wyjątkowego;
4. Dodano flagę Cesarstwa Norweglandu;
5. Pomniejsze naprawy.
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Marcjan-Chojnacka von Hippogriff
Kwestor Republiki Baridas, Cesarzowa Tuolelenkki, Arcyksiężna Egerloon, Diuczessa Jajeczka, Baronowa Sint Arco, Baronetessa w Księstwie Sarmacji, Hrabina Litawy, Szlachetna Dama w Ardemii.

Tytuł: - Mieszkaniec

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Inne Kraje