Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Juan Pablo Morales » 04 lis 2012, 01:50

Obrazek

Najznamienitsi Potomkowie Koron, Rzeczpospolitej i Litewskiej!

Przybywam do Was z Republiki Palmowej, przemawiam natomiast z jasnym przesłaniem. Jestem El Presidente Juan Pablo Morales. Z narodu wybrany, opiekun obywateli tego narodu. Tytulatura nie jest w tym momencie najważniejsza, rzekłbym drugorzędna. Z mgiełku bezkresnego internetu, wyłonił się kilka miesięcy temu walczący o niepodległość, lud pełen nadziei. Nadziei na wolność, nadziei na lepsze jutro, nadziei na równość wobec innych. Pierwsze- dzięki wytężonej pracy sztabu rewolucjonistów zdobyliśmy bez przelania krwi, drugi proces nadziei, rozpoczęliśmy stopniowo wdrażać, na trzeci musimy sobie zasłużyć. To nasze cele. Wam chce nakreślić trzeci… Równość- słowo wieloznaczne, w wirtualnym wymiarze słowo bezgraniczne. Równy wobec czego? Zadacie zapewne pytanie. A ja Wam odpowiem. Równy wobec was... Nie. Nie nalegam na akceptację, choć z czasem byłbym niezwykle rad, gdyby to nastąpiło. Z szacunkiem nad Waszą powagą i przewagą mądrości pragnę wyrazić aprobatę dla Waszego Narodu, Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Potęga Waszej ziemi polega na specyficznym klimacie, nie szlacheckim, nie kulturowym, ale zwyczajnie ludzkim. Dla Was mieszkańców RON to coś więcej, całe życie wirtualne, dla mnie wyższość, której pragniemy równać.

Przyjmijcie te słowa pochwały i uznania dla Rzeczpospolitej Obojga Narodów, na ręce JKM Karola Józefa I von Habsburg-Lothringen Radziwiłła, Waszego Przywódcy… Zdaje sobie sprawę, że zjawiając się znikąd nie zyskam sympatii jednym wystąpieniem, dlatego swoją skromną osobą, ale z woli narodu La Palmy pragnę przekazać wszelkie pomyślności dla całego narodu rzeczpospolitej.
Z mikronacyjnym pozdrowieniem,
J.P. Morales
El Presidente Republica de Palma

Obrazek
Juan Pablo Morales
El Presidente Republica de Palma



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 23
Dołączył(a): 04 lis 2012, 00:56
Wykształcenie: niepełne wyższe

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez August Medycejski » 04 lis 2012, 09:24

Ekscelencjo! Jam prosty Kozak z dalekiego Zaporoża. Słowa piękne prawicie, miód z nich kapie, wszystko jest słodkim i cudownym. Lecz, wybaczcie prostakowi, takiemu jak ja, protolinijność. Jakie są wasze intencje i po co, tak naprawdę przybywacie obywatelu Nordii?
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Pius IV » 04 lis 2012, 13:11

Witajcie w Koronie, Mości Panie ;).
Opowiedzcie że co ciekawego o Waszej ojczyźnie, z której do nas przybywacie :).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Maksymilian Horoch » 04 lis 2012, 19:02

O widzę iż pan prezydent i do Rzeczpospolitej dotarł. Bardzo miło mi pana powitać. :)
(-) Maksymilian książę Horoch
Kanclerz Królestwa Agurii
Generał major Wojsk Rzeczpospolitej


Obrazek
Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 135
Dołączył(a): 16 paź 2012, 13:06
Wykształcenie: średnie

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Juan Pablo Morales » 04 lis 2012, 21:58

Jakie są wasze intencje i po co, tak naprawdę przybywacie obywatelu Nordii?

Senatorze! Moja osoba nie jest obywatelem Nordii, to chyba jasna sprawa. Tak, nie ukrywam przecież, że znany byłem wcześniej jako nordyjczyk, Kjell Freyrsonn. Wszystko dokładnie wyjaśniłem na forum.mikronacje.info. Również na forum Nordii dałem wyraźnie do zrozumienia, że wycofuje się z reprezentowania tego kraju na arenie międzynarodowej, kosztem La Palmy, właśnie. Tam pozostałem Kjellem, jako szary obywatel... Myślę, że tyle wyjaśnień wystarczy.

Opowiedzcie że co ciekawego o Waszej ojczyźnie, z której do nas przybywacie

Wasza Królewska Mość!
La Palma to kraj opierający się na kulturze hiszpańskojęzycznych krain Ameryki Środkowej realnego świata.
Naszym celem jest przedstawienie w sposób innowacyjny v-życia. Nie mamy wielkich aspiracji, chcemy tylko w grupie kilku zaufanych compañeros robić to co sprawia nam przyjemność i ładuje akumulatory na realne życie...
Tyle tak zwanego pr... ;) A po więcej zapraszam na http://www.republicadepalma.pl

O widzę iż pan prezydent i do Rzeczpospolitej dotarł. Bardzo miło mi pana powitać.

Wasza Książęca Mość!
Oczywiście. Nie pochwalić tak zacnego narodu byłoby prawdziwym nietaktem. Dziękuje za powitanie.
Juan Pablo Morales
El Presidente Republica de Palma



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 23
Dołączył(a): 04 lis 2012, 00:56
Wykształcenie: niepełne wyższe

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Michał apo Zep » 04 lis 2012, 22:24

Ja także Szanownego Pana pragnę gorąco powitać ;)
(-) Michał apo Zep
Książę Surmenii



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 gru 2011, 05:22
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 3
Order Virtuti Militari II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Wykształcenie: wyższe

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Juan Pablo Morales » 04 lis 2012, 23:04

Miło to słyszeć, szczególnie, że u nas gorączki mamy dostatek ;)
Juan Pablo Morales
El Presidente Republica de Palma



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 23
Dołączył(a): 04 lis 2012, 00:56
Wykształcenie: niepełne wyższe

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Marek Wiktorowicz » 06 lis 2012, 22:33

Witam i ja Ekscelencję i miło mi spotkać tym razem w innych okolicznościach niż niegdyś :D Co nie znaczy, że ganię nasze ostatnie spotkanie na uczcie!
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Juan Pablo Morales » 08 lis 2012, 09:51

Senatorze!
Spotkania w ramach uczt "po" ważnym wydarzeniu politycznym, są jedną z przyjemniejszych chwil dyplomaty :) Dziękuje za powitanie. Chciałbym niektóre kwestie z Ekscelencją omówić również na pw... ;)
Juan Pablo Morales
El Presidente Republica de Palma



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 23
Dołączył(a): 04 lis 2012, 00:56
Wykształcenie: niepełne wyższe

Re: Pochwała Obojga Narodów, Korony i Litwy

Postprzez Marek Wiktorowicz » 08 lis 2012, 12:01

Ekscelencjo

Zatem już teraz dla omówienia tych kwestii spraszam do Płocka - co oczywiście oznacza, że moja skrzynka odbiorcza stoi otworem ;)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości