Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Norbert I Catalan » 02 sty 2011, 18:39

Rząd Centralny Królestwa Skarlandu informuje, że od godziny 1.00 (2 stycznia 2011) na terenie całego Królestwa Skarlandu obowiązuje 2 Stopień Zagrożenia Działaniami Zbrojnymi z powodu tworzenia na wodach międzynarodowych bezpośrednio przy granicy Skarlandzkiej Wyłącznej Strefy Ekonomicznej baz wojskowych Zjednoczonego Królestwa Samundy przez co obszar morski kontrolowany przez Skarland jest zamknięty dla żeglugi cywilnej.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 80
Dołączył(a): 17 gru 2010, 17:34
Medale: 3
Order Świętego Stanisława (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1)

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Michał Radziwiłł » 02 sty 2011, 18:53

Wasza Królewska Wysokość

Jeszcze dziś wystosuję oficjalne pismo królewskie do Samundy, potępiające owe działania. Pozwolę sobie również zabrać głos w debacie na forum Królestwa Skarlandu. Osobiście też porozmawiam z panem Svenssonem (bo pewnie on za to odpowiada).

RON pozostaje w stu procentach stronnikiem Królestwa Skarlandu.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 680
Dołączył(a): 09 lis 2010, 23:12
Medale: 5
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)

Postprzez Pius IV » 02 sty 2011, 19:07

Wasze Królewskie Mości,
jako Ambasador w Królestwie Skarlandu pozwolę sobie zabrać głos.

Pozostając w solidarności ze skarlandzkim narodem proponuję zamknąć wody terytorialne Rzeczypospolitej, zaś jako Admirał Królewskiej Marynarki Wojennej wyślę na morze odpowiednie okręty celem zabezpieczenia strefy wód terytorialnych Rzeczypospolitej. Osobiście również udam się do Królestwa Skarlandu by na bieżąco prezentować stanowisko Rzeczypospolitej w toczących się debatach ;).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Karol Juliusz Józef Żółkiewski » 02 sty 2011, 20:02

Dziękujemy za informację.
Osobiście nie mogę udać się do Królestwa Skarlandu.
Jednak proszę, żeby Wasza Wysokość mnie reprezentował.
"Solidarni ze Skarlandem!"



 

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Kamil Trzaska » 03 sty 2011, 10:43

Moim osobistym zdaniem jako Szefa Sztabu mogę dodać (myśląc starymi czynnikami bo nie zdążyłem jeszcze w 100% zaznajomić się z obecną sytuacja w armii) Trzeba wysłać 3 Korpusy Ekspedycyjne na wybrzeże Skarlandu (jeśli będą chcieli pomocy) 1 dywizję Pancerną i 2 piechoty do tego przenieść tam około 20 samolotów i ustanowić wspólny sztab operacyjny.
Flotę postawić w stan gotowości wyznaczyć trasy patrolowe ale broń boże nie oddalać jej poza zasięg wsparcia lotnictwa. Samuda to mocarstwo do którego nam wiele brakuje ale połączenie sił ze Skarlandem powinno ich zniechęcić do prób zajmowania obszarów morskich czy to lądowych które dają im strategiczną pozycje do ataku na Nowy Kontynent
Książę Kamil Chojnacki herbu Trzaska
Hetman Polny
Generał Lejtnant
dowódca Dywizji Litewskiej i Smoleńskiej



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 gru 2010, 13:15
Medale: 9
Order Virtuti Militari I (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)

Postprzez Pius IV » 03 sty 2011, 17:27

Samunda kiedyś była mocarstwem, dzisiaj już nim nie jest ;).

W sprawie aż tak dokładnych działań wojskowych proszę się skontaktować z Hetmanem Wielkim Rzeczypospolitej ;).
Rozkazy dla Marynarki Wojennej zostały wydane :D
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Jerzy Iwo Radziwiłł » 03 sty 2011, 17:51

Panie generale, takie działania są przedwczesne, proszę nie co stłumić emocje.
Królestwo Samundy nie pierwszy raz mierzy w nasz kontynent.
Niewiele czasu minęło gdy wojska Samundy tłukły o bramy Rzeczpospolitej i łasiły się do Królestwa Skarlandu. Nie wspominam tego jako wymówki, broń Boże, ale wówczas już mówiłem że wspieranie Samundy przyniesie łzy Skarlandowi. Teraz się to urzeczywistnia i jest mi przykro że moje słowa się zmaterializowały.
Niestety Samunda, a ściślej ten kto stoi za jej działaniami to wrzód na ciele wirtualnego świata. Lekarstwem na niego jest zjednoczenie się w działaniu krajów Nowego Kontynentu, wszystkich krajów, bo po Królestwie Skarlandu przyjdzie kolej na następne. Samunda bada na ile może sobie pozwolić i kto zostanie sam bez wsparcia to go zeżrą jak głodne wilki.
Dlatego bardziej od militarnych działań jest potrzebne wsparcie polityczne, tak krajów Nowego Kontynentu jak i potęg świata wirtualnego.
Kraj który prowadzi świadomie i z premedytacją tak agresywną politykę względem innych nacji winien zostać potępiony przez wszystkich.



 

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Karol Juliusz Józef Żółkiewski » 03 sty 2011, 18:20

Najpierw układy, potem wojna.
Zjednoczone Królestwo Samundy, oficjalnie, w osobie Jego Królewskiej Wysokości Thorgautra Svenssona - Gvandoya, zapewniła moją osobę, że działania Samundy, nie wkroczą na tereny Rzeczypospolitej.
Mimo wszystko, proponuję by podpisać Porozumienie Antyimperialne, w celu ochronnym Nowego Kontynentu przed działaniami ZKS. Do końca tego tygodnia przedstawię projekt :).



 

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Leopold Staff » 03 sty 2011, 19:17

Pozwoliłem sobie zrobić Plakat Propagandowy:
http://img189.imageshack.us/img189/1826 ... ndaski.jpg



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 48
Dołączył(a): 20 gru 2010, 21:47

Re: Komunikat Rządu Centralnego Królestwa Skarlandu

Postprzez Karol Juliusz Józef Żółkiewski » 03 sty 2011, 20:25

Samundyjskim, zacny :-).



 

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Królestwo Skarlandu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość