Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Dwór Jego Królewskiej Mości

Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Postprzez Robert Drenin » 12 cze 2023, 16:57

Zdrastwujtie Towarzysze,
nie mam pewności, czy akurat Towarzysz Mateusz Brzęczyszczykiewicz przyszedł w ubiegłym roku do Rzeczypospolitej Obojga Narodów, aby zapytać się o uznanie granic terytorialnych Republiki Ludowej Szczęścia, tym samym anektacji pewnego obszaru Vaarlandu, toteż zdecydowałem się ponowić prośbę u RON.

Sytuacja jest taka, że akurat po kilkumiesięcznej stagnacji aktywnościowej na discordzie i forum RLS, Tow. Brzęczyszczykiewicz powrócił i zdecydował reaktywować Republikę Ludową Szczęścia. W tym celu zorganizowano wtedy wybory Prezydenckie, w których akurat zdecydowałem się wziąć udział, w ramach polityki wsparcia państw socjalistycznych prowadzonej przez Związek Kolektywistycznych Republik Rad (dlatego funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych wciąż pełnię). Wybory akurat wygrałem w RLS, dlatego też jako tym razem Prezydent Republiki Ludowej Szczęścia, chciałem właśnie przyjść z zapytaniem o możliwość uznania zajęcia poniżej pokazanego obszaru, zgodnie z Umową Międzynarodową 2/2021 Konwencji o Ziemiach Vaarlandu i Antyry:

Obrazek


Oczywiście Republika Ludowa Szczęścia jako państwo istniało już znacznie dłużej, niż 6 miesięcy, gdyż powstało w ubiegłym roku latem, jednakże forum powstało troszkę później, po czym niedawno straciliśmy, z uwagi że było własnością Bornfostu. Toteż głównie discord może dowodzić długości istnienia państwa. Z kolei miejsce naszego forum obecnie znajduje się na forum Ludowej Republiki Magnifikatu: http://prmagnificat.cba.pl/forumdisplay.php?fid=147
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Postprzez Konrad Radziwiłł » 20 cze 2023, 11:12

Przepraszam, że tyle to trwało, ale już zajmujemy się procedurą. Z obecnych moich informacji, ze bez problemu teraz uznamy Wasze państwo jak i granice.
Cześnik Wileński

Porucznik w Bracławskim Pułku Kawalerii

Pan na Holszanach i Witebsku

Obrazek

Obrazek



Avatar użytkownika
Cześnik
Cześnik
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 15 maja 2021, 14:52
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Porucznik
Wykształcenie: Oficer

Re: Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Postprzez Robert Drenin » 20 cze 2023, 11:43

Konrad Radziwiłł napisał(a):Przepraszam, że tyle to trwało, ale już zajmujemy się procedurą. Z obecnych moich informacji, ze bez problemu teraz uznamy Wasze państwo jak i granice.


Nic nie szkodzi, ja tam akurat jestem cierpliwy. Co do informacji, to bardzo się cieszę, ale oczywiście nie chcę też tutaj za bardzo brać sobie do serca w myśl dość mądrego przysłowia "nie chwal dnia, przed zachodem słońca". Ale dobrze wiedzieć, w jakim mniej więcej kierunku już zmierza decyzja.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Postprzez Robert Drenin » 28 cze 2023, 20:17

A to może akurat też tak na wszelki wypadek podeślę dowód istnienia 6 miesięcy również, jeśli w razie czego miałby się przydać:

Obrazek


I w razie czego zaproszenie na serwer RLS, gdzie to głównie oczywiście funkcjonowało państwo: https://discord.gg/AnQgEDpH
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Postprzez Konrad Radziwiłł » 28 cze 2023, 22:26

Dziękujemy, ale nie ma potrzeby dowodu, Kanclerz miał napisać o uznaniu, ale jak najwidoczniej pochłonął go real.
Cześnik Wileński

Porucznik w Bracławskim Pułku Kawalerii

Pan na Holszanach i Witebsku

Obrazek

Obrazek



Avatar użytkownika
Cześnik
Cześnik
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 15 maja 2021, 14:52
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Porucznik
Wykształcenie: Oficer

Re: Prośba o uznanie [Republika Ludowa Szczęścia]

Postprzez Robert Drenin » 28 cze 2023, 23:15

Konrad Radziwiłł napisał(a):Dziękujemy, ale nie ma potrzeby dowodu, Kanclerz miał napisać o uznaniu, ale jak najwidoczniej pochłonął go real.


A, rozumiem i bardzo się cieszę z decyzji podjętej przez Rzeczpospolitą Obojga Narodów, zwłaszcza że jest ona pozytywna. :)

Natomiast co do oświadczenia, to oczywiście ja również mam nadzieję na dobre stosunki dyplomatyczne oraz wzajemne wspieranie się, zwłaszcza w dzisiejszych czasach aktywnościowych.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Dwór Królewski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości