Nota Gratulacyjna dla JKM Stanisława [Kotlina Edelweiss]

Dwór Jego Królewskiej Mości

Nota Gratulacyjna dla JKM Stanisława [Kotlina Edelweiss]

Postprzez Joachim Cargalho » 25 kwi 2024, 20:54

Szanowny Królu Elekcie Stanisławie!
Choć koronacja jeszcze nie nastała, społeczność Edelweiss pragnie złożyć najserdeczniejsze gratulacje z tytułu powołania na zaszczytny tron Rzeczypospolitej! Wierzymy, że wybór szlachty będzie kolejnym krokiem do utrzymania Rzeczypospolitej jako integralnej części mikroświata!

Zapraszamy również na wizytę do Edelweiss, gdzie szlachta RON zawsze jest mile widziana!
Zachęcamy do jak najwcześniejszych odwiedzin! Nie muszą być zapowiedziane, mieszkańcy Edelweiss zorganizują się natychmiast.
W planach mamy, oprócz rozmów na szczytach władz, również mniej oficjalne wydarzenia, jak odwiedziny stadniny i spotkania ze zwykłymi ludźmi. Będziesz mógł poznać najlepszą mikronacyjną zabawę narracyjną.




Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 35
Dołączył(a): 25 lut 2022, 23:37

Re: Nota Gratulacyjna dla JKM Stanisława [Kotlina Edelweiss]

Postprzez Stanisław » 26 kwi 2024, 11:54

Drogi Joachmie,

serdecznie dziękuję za notę. Proszę przekazać Oberhauptowi Edelweiss - Herr Grunerowi wyrazy szacunku i sympatii. Gdy czas pozwoli, wybiorę się w podróż do Waszego państwa. Na rozmowy przyjdzie jednak jeszcze czas, wszak koronacja dopiero przed nami.

PS. Nikt mnie nie mianował, jeno wybrał. :)



Avatar użytkownika
Jego Królewska Mość
Jego Królewska Mość
 
Posty: 62
Dołączył(a): 02 mar 2020, 12:05

Re: Nota Gratulacyjna dla JKM Stanisława [Kotlina Edelweiss]

Postprzez Olbracht Łaski » 27 kwi 2024, 22:34

Jego Królewska Mość mnie na szczęście wyprzedził, bo już miałem napisać, że my króla wybieramy jako szlachta w wolnej elekcji a nie mianujemy :lol:

Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Szanownego Pana Joachima oraz dla Herr Oberhaupta :D



Avatar użytkownika
Szlachcic
Szlachcic
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 cze 2023, 12:34
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: wyższe


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Dwór Królewski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości