Ustawa o Oddziałach Rządu Królewskiego

Re: Ustawa o Oddziałach Rządu Królewskiego

Postprzez Pius IV » 01 lut 2011, 16:28

Wasza Królewska Mość - cała przyjemność po mojej stronie. Mogę robić to częściej jeśli oczywiście Wasza Miłość sobie życzy :D.

Ja również niestety muszę opowiedzieć się przeciw, ponieważ ten oddział paramilitarny stoi w sprzeczności z kilkoma obowiązującymi dokumentami, czego zawetowanie jest moim obowiązkiem ;)

Głosuję PRZECIW.

Stwierdzam jednocześnie, że Sejm Rzeczpospolitej oddalił Ustawę zyskując kworum zwykłą większością 4/7 głosów ;) .
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Ustawa o Oddziałach Rządu Królewskiego

Postprzez Kamil Trzaska » 04 lut 2011, 12:34

tez byłem przeciwny :) przepraszam za swoją nieobecność życie prywatne dostarcza nieprzewidzianych atrakcji
Książę Kamil Chojnacki herbu Trzaska
Hetman Polny
Generał Lejtnant
dowódca Dywizji Litewskiej i Smoleńskiej



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 100
Dołączył(a): 22 gru 2010, 13:15
Medale: 9
Order Virtuti Militari I (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Sejmu Walnego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości