Reorganizacja forum.

Re: Reorganizacja forum.

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 07 sty 2012, 00:31

Wasza Królewska Mość
Panowie Senatorowie
Proszę wybaczyć że przeze mnie rozgorzała debata.
Ojciec prosił abym wycofał swoją prośbę. Będzie się wypowiadał w karczmie - zaprasza tam wszystkich do dyskusji.
A w sprawie obywatelstwa AW, przypominam, że gdy w AW został oskarżony o zdradę bo pracował na rzecz RON nikt z naszych władz nie bronił go na łamach forum AW. Do tego choć w zmniejszonej formie nadał działał i działa w RON.
Zyczę nam tak wiernych mieszkańców.
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Re: Reorganizacja forum.

Postprzez Pius IV » 07 sty 2012, 01:09

Panie Chojnacki, tego już nie wytrzymam.
Osobiście prosiłem Jego Cesarską i Królewską Mość, by przekonał Pana Prokuratora. Z Prokuratorem również rozmawiałem. Czy aby wbrew woli Posłów postępowania nie umorzono? Proszę mi wierzyć, że to nie przez ładne oczy.

Co zaś tyczy się meritum - oczywiście, Karczma po to została utworzona i nie widzę przeciwwskazań co do przeniesienia rozmów właśnie tam. Tam każdy może zabrać głos ;).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Reorganizacja forum.

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 07 sty 2012, 01:27

Wasza Królewska Mość
Chociaż pisałem łagodnie czuję się zaatakowany przez WK Mość

"Panie Chojnacki, tego już nie wytrzymam."

Ja nie napisałem, że WK Mość nie rozmawiał z JCKM czy z Prokuratorem, ja napisałem, że

"z naszych władz nie bronił go na łamach forum AW"

Czy WK Mość temu zaprzecza ?
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Re: Reorganizacja forum.

Postprzez Pius IV » 07 sty 2012, 03:13

Oczywiście, bowiem będąc Kanclerzem Wielkim za panowania Michała III osobiście rozmawiałem zarówno z Premierem, Cesarzem jak i Prokuratorem. To ja się czuję zaatakowany, ponieważ zarzucono mi brak reakcji na - można powiedzieć - krzywdę, która za granicą spotkała Waści Ojca. Jestem delikatnie zniesmaczony posądzeniem władz RON o brak reakcji mimo, iż była ona stanowcza. Nawet w Ambasadzie.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Reorganizacja forum.

Postprzez August Medycejski » 07 sty 2012, 10:32

Z całym szacunkiem, ale nie wydaje mi się, żeby powyższy temat był tematem bieżącym dyskusji sejmowej.
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Sejmu Walnego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości