Zaległości

Kancelaria Pieczęci Skarbu to miejsce, w którym możesz zarejestrować firmę, działalność gospodarczą i nie tylko.

Zaległości

Postprzez Marek Wiktorowicz » 27 gru 2016, 01:27

Mości Panowie,

jutro bądź pojutrze wypłacone zostaną zaległe wynagrodzenia.

Wszelkie zaległe sprawy, jakie wymagają mojej uwagi, bardzo proszę zgłosić przez Prywatną Wiadomość.

Chcę przyszłemu Podskarbiemu zostawić uporządkowane sprawy ;) Przepraszam za moją nieobecność.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Zaległości

Postprzez Marek Wiktorowicz » 03 sty 2017, 01:19

Waszmościowie,

aby przyspieszyć wypłatę wynagrodzeń, posunąłem się do bardzo dużego uproszczenia :) Wypłaciłem każdemu za październik, listopad oraz grudzień tyle, ile miał wypłacone za wrzesień. Tak samo naliczyłem żołdy. Jeśli w międzyczasie doszło do jakich awansów/degradacji w wojsku bądź zmian na urzędach cywilnych (acz na pierwszy rzut oka nie widzę), oraz jeśli ktoś zaciągnął nowe wojska prywatne, proszę o informację.

Skarb Państwa stratny w tym tak czy inaczej - to jest nawet, gdy ktoś nie zgłosi zmian - nie będzie, postanowiłem bowiem wpłacić na rzecz Skarbu donację w wysokości 1 000 000 DPL. Zatem nawet, jeśli wypłaciłem komuś niesłusznie za dużo, albo też naliczyłem za niski żołd, uznajmy, że moją kieszeń to uderzyło ;)

Jeśli ktoś dostał za mało, proszę o informację, przelew zostanie wysłany.

Chciałem także przeprosić za moje zniknięcie i zupełne zignorowanie obowiązków. Jest mi z tym nadzwyczaj źle, ale najzwyczajniej za dużo było na mojej głowie. Ciągle powtarzałem sobie, że w najbliższy wolny dzień usiądę i na spokojnie nadrobię zaległości zamiast pobieżnie przeglądać forum gdzieś w autobusie czy tramwaju. Wolny dzień nie nadchodził, a jak już nadszedł, spędzałem go z bliskimi osobami lub, najzwyczajniej w świecie, chciałem odpocząć od jakiegokolwiek "muszę". Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone. Aby zaś zadośćuczynić za swe złe postępowanie, chciałbym wypłacić wraz z przelewami ze swej kieszeni po 10 000 DPL każdemu mieszkańcowi RON, który czekać musiał na swe pensje. I zanim zaczniecie Waszmościowie protestować:

1. wstrzymanie wypłat --> wstrzymanie inwestycji --> pomniejszenie potencjalnego przychodu Waszmościów;
2. kumulacja majątku na moim koncie --> Skarb Państwa ma coraz mniej złota --> ciągle musimy bić nowe monety --> spada wartość waluty
(W tej chwili w całym systemie jest w obrocie 4 000 000 DPL)

Proszę zatem przyjąć moje przeprosiny i zadośćuczynienie.

Kolejna sprawa: nie trzeba zgłaszać zakupów na forum. Mamy system, skoro przez 3 miesiące mojej nieobecności nie stanęło wszystko w płomieniach ani nie zawaliło się ze szczętem, to znaczy, ze działa :D
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Zaległości

Postprzez Samuel Radziwiłł » 03 sty 2017, 10:57

JO Książe, cieszymy się, że Waszmość do nas wrócił :D Sami bowiem wiemy, jak to z "czasem" bywa ;)
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Zaległości

Postprzez Andrzej Trzaska-Chojnacki » 03 sty 2017, 12:55

Bardzo się cieszę, że Wielmożny Książe wrócić. To jest najważniejsze, a zaległości da się zawsze jakoś wyprowadzić.
Andrzej Trzaska-Chojnacki
Komtur Dyneburga Zakony Kawalerów Mieczowych



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 350
Dołączył(a): 19 gru 2010, 23:35
Medale: 5
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)

Re: Zaległości

Postprzez Mateusz von Wolfenstein » 03 sty 2017, 18:37

Bóg zapłać Mości Xiążę! Prawy z Pana człek i takie zachowanie się wielce chwali. Oby Najwyższy dał Waszmości więcej wytchnienia! :)
(-) Mateusz von Wolfenstein OT
(spolszczone: Wolfensztajn)
Wielki Marszałek Zakonu Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Burmistrz Miasta Królewskiego Gdańska

Obrazek



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 392
Dołączył(a): 15 kwi 2016, 16:10
Lokalizacja: Danzig (Gdańsk)

Re: Zaległości

Postprzez Marek Wiktorowicz » 03 sty 2017, 20:43

A dziękuję mości Panie Mateuszu! Zaiste, nie wzgardzę tym darem od Boga! :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Zaległości

Postprzez Sebastian von Tauer » 03 sty 2017, 21:28

Wielce się cieszę z pańskiego powrotu, panie Marku! Bardzo nam pana w Rzeczypospolitej brakowało.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Zaległości

Postprzez Marek Wiktorowicz » 04 sty 2017, 11:51

Dziękuję Waszmościom :) Postaram się częściej zaglądać do RON! :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Zaległości

Postprzez Krzysztof Lubomirski » 04 sty 2017, 13:01

I ja się cieszę z powrotu Waszej Książęcej Mości! :)
Krzysztof Lubomirski herbu Tępa Podkowa
ze Żmigrodu
Starosta krakowski

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 201
Dołączył(a): 26 gru 2014, 01:38

Re: Zaległości

Postprzez Andream von Salza » 26 paź 2018, 18:34

Czy za wrzesień nie trzeba płacić żołdu za wojska ?
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Podskarbiego Wielkiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość