Z Faradobusowskim pozdrowieniem

Tutaj możesz się przedstawić :)

Z Faradobusowskim pozdrowieniem

Postprzez Ametyst Faradobus » 02 mar 2015, 18:33

Do portu w Gdańsku zawinął okręt Królewskiej Floty Wojennej ZSKHiW "Multiprawdziwek pospolity", morska rezydencja mobilna Bardzo Wspaniałego Króla Hirshbergii i Weerlandu. Po kilku godzinach Król Ametyst był już w Dworze Artusa.

Witam Waszą Królewską Mość, Waćpanów Szlachtę i wszystkich mieszkańców Rzeczypospolitej!

Nazywam się Ametyst i pochodzę z rodu Faradobusów. Od kilku miesięcy zasiadam na tronie Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirshbergii i Weerlandu, a od dawna obserwuję burzliwy rozwój Waszego państwa. Dziś, ze względu na realne zainteresowania i chęć bliższego poznania Korony i Litwy, postanowiłem przybyć do portu gdańskiego i złożyć wizytę na Waszej ziemi. Mimo obowiązków wynikających z reala, jak i z Tronu Joksopolitańskiego postaram się w jakiś sposób być stale obecny na Waszym forum, gdyż darzę Waszmość Państwa i Wasz kraj wielką sympatią oraz zainteresowaniem.

W darze przywożę Wam kilka beczek weerlandzkiego bimbru:

Obrazek

Nie wiem, czy na forum Rzeczypospolitej nie ma jeszcze konta mojej bylszej postaci (Arkadiusz II Filip), mam nadzieję że nie stanowi to problemu, gdyż straciłem do niego dostęp, a moja zmiana tożsamości wirtualnej jest absolutnie trwała.

Z wyrazami poważania i serdecznym pozdrowieniem,
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Król Hirschbergii i Weerlandu, Prezydent Republiki Bialeńskiej

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 02 mar 2015, 18:21
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Gadu-Gadu: 28373368
Skype: ametyst.faradobus
Wykształcenie: UH

Re: Z Faradobusowskim pozdrowieniem

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 02 mar 2015, 19:27

Witam Waszą Królewska Mość na ziemiach Rzeczpospolitej. :)



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Z Faradobusowskim pozdrowieniem

Postprzez Sebastian von Tauer » 02 mar 2015, 19:55

Witam na polskiej ziemi! Cieszę się że mam zaszczyt Was powitać.
Jednocześnie chciałbym aby Wasza Królewska Mość przyjęła jako swą eskortę oraz straż honorową na terenie Rzeczypospolitej 1 Chorągiew Husarii z Doborowego Pułku Jazdy Koronnej, na ten czas pod moim osobistym, jako Hetmana Wielkiego, dowództwem, gdyż czuję się zobowiązany zadbać o wasze bezpieczeństwo.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4937
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Z Faradobusowskim pozdrowieniem

Postprzez Marek Wiktorowicz » 02 mar 2015, 20:10

Wasza Królewska Mość,

serdecznie witamy w Rzeczypospolitej. Prosimy na Dwór Nasz w Warszawie, a także do obserwowania potyczek zbrojnych, które ostatnio stały się popularną rozrywką i ćwiczeniem bitności zarazem.

Prosimy także przyjąć ofertę Pana Hetmana - Boży gniew spotkać musiałby Nas i Naszych poddanych, gdyby królewską osobę krzywda na ziemiach Naszych spotkała!
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Z Faradobusowskim pozdrowieniem

Postprzez Ametyst Faradobus » 02 mar 2015, 20:30

Wasza Miłość, Mili Państwo,

dziękuję za miłe powitanie. Jestem wdzięczny Wielmożnemu Panu Hetmanowi Wielkiemu za przyznanie mi eskorty. Moja ochrona faktycznie odstawałaby klimatycznie od realiów Rzeczypospolitej.
PROCESOR DOKTÓR NAUK NET. MAGISTER
Ametyst z rodu Faradobusów

Król Hirschbergii i Weerlandu, Prezydent Republiki Bialeńskiej

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 177
Dołączył(a): 02 mar 2015, 18:21
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Gadu-Gadu: 28373368
Skype: ametyst.faradobus
Wykształcenie: UH


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość