Zapraszam do udziału w Torneo de Pasca

Zapraszam do udziału w Torneo de Pasca

Postprzez Piotr Pawłowicz » 01 lis 2014, 17:57

Obrazek

Zapraszam do udziału w III Zawodach Turnieju Wędkarskiego Torneo de Pasca

Regulamin zawodów
http://www.republicadepalma.pl/forum/vi ... rowstart=0


Tym razem zawody są rozgrywane na wodach Agurii. Dlatego też, kto nie ma jachtu, łodzi czy czegoś co unosi się na wodzie może łowić rybki nawet z urokliwych plaż Troszyna. Brak wędki też nie jest przeszkodą. Wystarczy na patyk przywiązać kawałek sznurka na końcu którego będzie haczyk z robakiem. Zapewniam, że u nas i tak biorą. Kto przed zachodem słońca 8 listopada złowi największą rybę ten otrzyma od nas specjalną nagrodę.

Czekam na potwora wyciągniętego z głębi morskich odmętów za którego ofiaruję nie pół królestwa, ale równie piękna nagroda. Jednak nie uprzedzając faktów, poczekamy na efekty rywalizacji. (Największe ryby proszę zgłaszać tu : http://www.aguria.pun.pl/viewtopic.php?pid=16948#p16948)
Piotr Konstanty Petrowicz Catalan



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 wrz 2013, 09:01
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Wykształcenie: średnie

Re: Zapraszam do udziału w Torneo de Pasca

Postprzez Marek Wiktorowicz » 01 lis 2014, 18:27

Wasza Królewska Mość,

Dziękujemy za zaproszenie! Czy ktoś spośród naszej szlachty jest zainteresowany rybołówstwem? :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Zapraszam do udziału w Torneo de Pasca

Postprzez Piotr Pawłowicz » 01 lis 2014, 19:09

Dla uściślenia informacji, chodzi nie o rybołówstwo, czyli zarobkowy połów ryb, a o pasję wielogodzinnego moczenia kija w wodzie, którego efektem jest wyciągnięcie z wody wielkiej ryby. :D
Piotr Konstanty Petrowicz Catalan



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 wrz 2013, 09:01
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Wykształcenie: średnie

Re: Zapraszam do udziału w Torneo de Pasca

Postprzez Marek Wiktorowicz » 01 lis 2014, 19:18

Moja ignorancja w tej dziedzinie jasno wskazuje, że ja nie jestem fanem tego zajęcia :D
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Zapraszam do udziału w Torneo de Pasca

Postprzez Piotr Pawłowicz » 01 lis 2014, 19:45

Wiem, wiem na pierwszy rzut oka to trochę nudne zajęcie. Siedzieć z patykiem w ręku i czekać, czekać ...
Ale jak coś już chwyci ten kijaszek to adrenalinka rośnie by to coś wyciągnąć i walka trwa aż nasza złota rybka jest w łodzi. Radość tym większa im rybka większa. Na początku też byłem trochę sceptykiem uprawiania takiej rozrywki. Teraz uważam to za spot trochę elitarny, bo co by nie mówić, trzeba naprawdę wiele cierpliwości, spokoju i wytrwałości w tym zajęciu. :D
Piotr Konstanty Petrowicz Catalan



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 wrz 2013, 09:01
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)
Wykształcenie: średnie


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Królestwo Agurii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron