Wniosek

Miejsce składania wniosków do Jego Wysokości

Wniosek

Postprzez Wasyl I » 30 gru 2014, 19:28

Ja, Kanut Gundiajew, mieszkaniec świata mikronacyjnego, człowiek bez obywatelstwa, najpokorniej jak tylko potrafię proszę Waszą Królewską Mość Marka Pawła króla Polski, wielkiego księcia Litwy, etc., etc., etc. o udzielenie naszej skromnej osobie audiencji prywatnej (PW) w odpowiednim dla Waszej Wysokości terminie.
Celem mojej wizyty u Najjaśniejszego Pana jest chęć rozmowy w sprawie zalegalizowania na terenie kraju Waszej Wysokości zasad religii którą pragnę powołać do życia, aby stworzyć specyficzne wyznanie niosące ze sobą pokój i pojednanie oraz wartości ponadnarodowe i ponadkulturowe jak wolność, uczciwość, zaradność, sprawiedliwość.
Jednocześnie pragnę zaznaczyć, że owa religia nie miałaby na celu jakiejkolwiek walki z innymi religiami (czy to uznawanymi, czy też nie) na terenie mikroświata, a zwłaszcza na obszarze Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
Dyskusja w cztery oczy z Waszą Wysokością nada całej sprawie powagi i splendoru.
Byłbym bardzo rad, gdyby Wasza Miłość rozpatrzył pozytywnie moją pokorną prośbę.

(-) Kanut Gundiajew
(-) Wasyl I - Egzarcha Autokefalicznej Cerkwi Polski i Litwy
Kanut Gundiajew



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 43
Dołączył(a): 30 gru 2014, 18:42
Wykształcenie: brak

Re: Wniosek

Postprzez Marek Wiktorowicz » 03 sty 2015, 13:09

Waszmość Panie,

Rzeczpospolita domem jest wielu Narodów i wielu religii, a tolerancja nasza słynie w świecie całem. Przeto w istocie, poświęcimy Waszmości Nasz czas i na Zamek Królewski prosimy. Nijakiej krzywdy doznać nie sposób przez nastawienie królewskich uszu na sprawę, co przecie ni przychylności, ni wrogości nie deklaruje, a jeno ciekawość.

Szczegóły otrzyma Waszmość w prywatnym liście.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Króla Jegomościa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość