[HOI4] RON w modzie

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

[HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 22 paź 2023, 22:52

Zdrastwujtie!
Oczywiście do moda powróciłem, stąd też przyszedłem się popytać, gdyż jednak coraz bliżej nadchodzi sytuacja, w której wymagana będzie większa konsultacja z danym krajem. A to dlatego, że tworzenie map szczęśliwie dobiega końca, toteż zaczynam przechodzić do moda właściwego.

Dlatego też, na początek chciałem się zapytać, czy może macie jakieś zdjęcia o wielkości co najmniej 1920 px szerokości i 1440 px wysokości, które przedstawiają Wasze ważne zdarzenia, czy też zwykłe życie u was, lub może coś w kierunku militarnym, ale związanym z Wami.

Pytanie wzięło się stąd, że szukam obrazów podczas ładowania się moda i stwierdziłem, że jeden z 9 możliwych obrazów do gry, będzie związany z Wami.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Konrad Radziwiłł » 23 paź 2023, 12:57

Nie wiem czy o takie coś chodzi, ale może coś w tym stylu:
Cześnik Wileński

Porucznik w Bracławskim Pułku Kawalerii

Pan na Holszanach i Witebsku

Obrazek

Obrazek



Avatar użytkownika
Cześnik
Cześnik
 
Posty: 1371
Dołączył(a): 15 maja 2021, 14:52
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Porucznik
Wykształcenie: Oficer

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 23 paź 2023, 18:37

Tak, może być właśnie mniej więcej coś takiego. Choć polecam jednak jak największy też, bo w przypadku mniejszych obrazów mogą się trochę pikselować zbyt, ale to oczywiście według uznania.

Ale to dla przykładu może podeślę Radzieckie zdjęcie (choć akurat w naszym przypadku jest to plakat z ZSRR, ale zmodyfikowany graficznie. Natomiast można typowe obrazy brać):
Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 06 gru 2023, 15:53

Tak jak wspominałem, tym dalej z modem, tym będę potrzebował częściej konsultować się z danymi mikronacjam, stąd ponownie wracam, ponieważ tym razem potrzebuję poznać nazwy dla poszczególnych States, jakie mogą być w grze Hearts of Iron IV dla RON:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 11 gru 2023, 22:32

Zważywszy na to, że do tej pory Waść nie doczekał się odpowiedzi, wnioskuję, że nie ma u nas zainteresowanych tą grą. Niemniej pomóc w nazewnictwie States możemy. Jednakże, czy dałoby radę wrzucić te mapki z mnieszym zoomem? Bo np. patrząc na tą trzecią, którą Waść wrzucił, ciężko mi się w ogóle zorientować, jaki region przedstawia. :)


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 11 gru 2023, 23:25

No cóż, bywa, każdy jednak ma tam swoje zainteresowania i w sumie nie każdy tutaj może być zaciekawiony modem do gry. Niemniej jednak oczywiście tworząc moda do Hearts of Iron IV nie chcę też tutaj sprzeczności i błędów z RON zrobić, więc choćby niewielka i nikła pomoc w ustalaniu kwesti dotyczących RON w modzie z pewnością będzie pomocna. :)

A co do zooma, to normalnie powiedziałbym, że nie mam jak tego zrobić, gdyż nazwy znikają, ale na szczęście dzisiaj po południu "odkryłem", jak mogę zachować sporą odległość, a przy tym aby nazwy nie znikały, więc przesyłam mapę z większym zoomem:
Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 11 gru 2023, 23:39

A co z całą Rusią i Litwą? Nie będą odzwierciedlane w grze?


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 11 gru 2023, 23:55

A to może linka podrzucę, bo zdjęcie zrobiłem, aby całe RON w całości przedstawić, ale forum coś przycina wschód:
https://kustosz.stempel.org.pl/1204/100505667931998275.png
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 11 gru 2023, 23:57

Ach, racja! Dziękuję. Myślę, że na dniach dam(y) jakieś propozycje co do nazw.


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 12 gru 2023, 00:14

Kajetan Sikorski napisał(a):Ach, racja! Dziękuję. Myślę, że na dniach dam(y) jakieś propozycje co do nazw.


Ok, będę czekać. :)
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości