Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Miguel de Catalan » 29 maja 2020, 21:29

U mnie z informatyką nie jest źle, znam się trochę, moja specjalnością są bardziej strony HTLM i ich projektowanie, pisanie. Na kodach php znam się słabo, obserwowałem jak wygląda struktura i budowa tych stron, jak wygląda struktura kodu php, ale potrzebuje przeszkolenia i pokazania co i jak. Ja zwykle jeśli już to staram się oszukiwać systemy i znajdować luki, błędy, myślałem że i w tym systemie jest jednak to było tylko błędne koło bo zamiast dodawać do konta sarbu państwa to prowadziło do odwrotnego celu, chociaż można było z tego zrobić też coś dobrego, ale już to nie ważne bo pieniądze są i to ważne.
Mam lekką wizję tego co panowie przedstawili i teoretycznie wiem jakie grafiki, obrazki można użyć do tych materiałów.
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Samuel Radziwiłł » 29 maja 2020, 21:34

Mamy propozycję dla obu Panów, Maurycego i Michała Potockiego. Książe Marek jest chętny poduczyć Waszmościów w tym temacie, jeśli tylko obaj jesteście chętni do nauki. Co wy na to?
Wedle nas, może się to przydać, bo gdzie dwie głowy- tam szansa, że sprawa się uda.
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Miguel de Catalan » 29 maja 2020, 21:36

Ja się zgadzam, pozostaje Pan Maurycy
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 29 maja 2020, 22:08

Jeśli chodzi o mnie, jak już pisałem wyżej, nie znam się na php. Chociaż jestem na rozszerzeniu z informatyki (w liceum), mogę nie mieć czasu, jak na razie na to, a także potrzebnych do tego chęci. Zachęcam panów Maurycego i Michała do zajęcia się sprawą reformy systemu PIAST, jeśli mają ku temu możliwości i chęci.

Ze swojej strony mógłbym zaproponować swoją pomoc w sprawach dotyczących gospodarki na forum, więc jeśli byłaby taka potrzeba, przemyślałbym to.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Marek Wiktorowicz » 31 maja 2020, 03:53

Dobrze, to konkretnie :)
Panowie Skype używają? Jeśli tak, to zdołają odnaleźć tam konto markos.viktorjosigos@gmail.com
A jak odnajdą, to napiszą i się przedstawią. Umówimy się w trójkę na jakiś wieczór, udostępnię swój ekran i pokażę co i jak - proste to jak konstrukcja cepa. Sam jestem wszak samoukiem.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Miguel de Catalan » 02 cze 2020, 12:51

Dobrze, Książę do końca tygodnia zajmę się moim kontem Skype. Propozycja moja odnośnie terminu spotkania, w wakacje, za dwa, trzy tygodnie. Dobrze?
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Daniel von Tauer-Krak » 22 wrz 2020, 22:23

Tak z ciekawości, Mości Panowie, jak się rozwinęła sytuacja? Co z gospodarką?
STEFAN II DANIEL

Obrazek



Avatar użytkownika
Szlachcic
Szlachcic
 
Posty: 582
Dołączył(a): 21 kwi 2015, 16:06
Medale: 2
Medal Wojska (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Namiestnik
Skype: Daniel Niemo

Re: Cóże to w Rzeczypospolitej słychać?

Postprzez Sebastian von Tauer » 23 wrz 2020, 09:34

Synu,
zdaje się, że pan Michał cały czas próbuje ożywić nasz system, na razie wszystko odbywa się przez forum w dziale podskarbiowskim.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości