Obwieszczenie

Pałac Jego Świętobliwości Głowy Katolickiego Kościoła Powszechnego

Obwieszczenie

Postprzez Pius IV » 04 lip 2011, 21:47

Obrazek

Obwieszczenie Kancelarii
Jego Świętobliwości



Kochani!

Pragnę Was powiadomić, że w dniu dzisiejszym otrzymałem zaproszenie od Jego Świętobliwości Aleksandra II - Patriarchy Rotrii, na Sobór Lyoński I, który ma być kluczem do reform Stolicy Apostolskiej. Jego Świętobliwość pragnie zasięgnąć mej rady w sprawie stanu faktycznego Państwa Kościelnego. Doszły mnie również słuchy, że ma pewne propozycje odnośnie Rzeczpospolitej. Zawsze warto wysłuchać, a potem mądrze podjąć decyzję :) . Jako, że poproszono mnie o wyznaczenie składu delegacji, poza moją osobą, powołuję w ów skład Jego Ekscelencję arcybiskupa Otto hrabiego Kenta, jako osobistego Sekretarza podczas wizyty ;) .

Sobór rozpocznie się dnia 9 lipca Roku Pańskiego Bieżącego, i oszacowany został w terminie na 2 tygodnie ;) . Prośmy zatem Dobrego Ojca, by udzielił nam łaski Swojego błogosławieństwa na czas obrad i byśmy stali się mądrzejsi o Jego Święte Słowo.


Na tenże radczy czas z serca Wam błogosławię,
In nomie Patris, et Filius, at Spiritus Sanctus.

Podpisano,


(-) Jego Świętobliwość
Sługa Sług Bożych i Prymas Polski,
Głowa Katolickiego Kościoła Powszechnego,
Biskup Gniezna Sykstus I.


Dano w Apostolskim Mieście Gnieźnie, dnia 4, miesiąca lipca, Roku Pańskiego Dwutysięcznego Jedenastego.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Obwieszczenie

Postprzez Michał Radziwiłł » 05 lip 2011, 13:44

Proszę pozdrowić od Nas Jego Świątobliwość i zapewnić, że zawsze pozostanie dla Nas bliskim przyjacielem! :)



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 680
Dołączył(a): 09 lis 2010, 23:12
Medale: 5
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)

Re: Obwieszczenie

Postprzez Pius IV » 05 lip 2011, 22:53

Z pewnością przedstawię stanowisko Waszej Królewskiej Mości :D.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Pałac Apostolski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość