Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Pałac Jego Świętobliwości Głowy Katolickiego Kościoła Powszechnego

Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Wawrzyniec Medycejski » 22 gru 2010, 14:51

Z racji, iż Państwo Kościelne Rotria nie uznaje posługi dwóm kościołom, dwóm patriarchą jako wierny sługa Jego Świątobliwości Celestyna I oraz ustanowiony Prymas Rzeczpospolitej Obojga Narodów odbieram wszelkie tytuły kościelne nadane przez Jego Świątobliwość oraz jego poprzedników prezbiterowi Otto Kent! Brat Otto ma 2 dni by okazać skruchę i wrócić się na właściwą drogę w przeciwnym razie me rozporządzenie zostanie natychmiast przekazane Jego Świątobliwości.
Wawrzyniec Piotr Medycejski



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 11 gru 2010, 21:05
Medale: 2
Order Zasługi RON IV (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Aleksander Branicki » 22 gru 2010, 21:32

Czyli mamy je rozumieć za obowiązujące czy nie Wasza Eminencjo? Czy dopiero za dwa dni?
Trochę to niejasne...



 

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Wawrzyniec Medycejski » 23 gru 2010, 19:25

Me rozporządzenie zawiesza Brata Otto w jego obowiązkach ale ostateczną decyzję wyda JŚ Celestyn I. W tym czasie Brat Otto ma czas by zdecydować jakiemu patriarsze chce służyć.
Wawrzyniec Piotr Medycejski



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 11 gru 2010, 21:05
Medale: 2
Order Zasługi RON IV (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Jerzy Iwo Radziwiłł » 23 gru 2010, 20:06

A mnie się wydawało, że ksiądz Kent służy Bogu i kościołowi. Patryiarchowie się zmieniają a kościół jest wieczny. ;)



 

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Karol Juliusz Józef Żółkiewski » 23 gru 2010, 20:24

Patriarchowie, Wasza Wysokość ;-).



 

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Pius IV » 23 gru 2010, 20:48

Szczyt bezczelności.

Proszę Kardynała de Medici o przedstawienie aktu prawnego nadającego możliwość odbierania Waszmość Panu jakichkolwiek tytułów kościelnych.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Postprzez Pius IV » 23 gru 2010, 20:53

Odebranie mentora duchowego działa na szkodę społeczeństwa Rzeczypospolitej, zaś działalność na jej szkodę ja potępiam i wymaga ona mojej prawnej rekacji ;).

Jeżeli Eminencja Prymas przedstawi akt normatywny zawieszający możliwość działania brata Otta Kenta, przyczyni się do odebrania w ten sposób Rzeczypospolitej mentora duchowego a to jest działanie na niekorzyść społeczeństwa RON - wtedy i ja podejmę odpowiednie kroki ażeby Rzeczpospolitą ocalić przed niepowodzeniem w jakiejkolwiek postaci ;).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Michał Radziwiłł » 23 gru 2010, 21:04

Mimo, iż nie cieszy mnie decyzja Ekscelencji Prymasa, to jednak w pewien sposób ją rozumiem. Zauważam również, iż nie odebrano godności księdzu Otto, lecz jako księdza działającego w RON i podlegającego Prymasowi, zawieszono go w obowiązkach.

Od razu jednak mówię, że Sąd nie ma podstaw, aby o cokolwiek oskarżyć Prymasa de Medici.

Zapewniam też, że wkrótce sam uprzątne bałagan z Kościołami w RON.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 680
Dołączył(a): 09 lis 2010, 23:12
Medale: 5
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)

Postprzez Pius IV » 23 gru 2010, 21:09

Wasza Królewska Mość,
kwestię podstaw i działań prokuratorskich proszę zostawić oddziałom prawnym, lecz ja na razie nic nie mówię wszakże....

Zaś ksiądz Otto jako jeden z niewielu wytrwale głosił Słowo Boże i za to po raz kolejny Prymas de Medici pragnie zamknąć mu usta.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Oświadczenie Prymasa w sprawie prezbitera Otto Kent.

Postprzez Jerzy Iwo Radziwiłł » 23 gru 2010, 22:23

Bardzo się mi podoba to że możemy mieć odmienne zdania, kłócić się i sprzeczać, czasem o mało istotne sprawy, ale gdy któremuś z naszych dzieje się krzywda i dotyka go niesprawiedliwość jesteśmy w stanie stanąć w jego obronie, To świadczy że staliśmy się prawdziwą społecznością, prawdziwym wirtualnym narodem. To było moim największym pragnieniem i pomalutku zaczyna się spełniać
Moje marzenie się wypełnia. :D



 

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Pałac Apostolski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości